Фестиваль зимового кіно на «Коперніка»

//

Анна

У кінотеатрі «Копернік» розпочинається фестиваль зимового кіно. Ми пропонуємо львівським глядачам найрізноманітніші фільми – комедії та драми, фантастику та сімейне кіно, – які поєднані між собою темою свята, зими, снігу… Передивлятись на Різдво та Новий рік «Це прекрасне життя» Френка Капри – всесвітня традиція. Відчуття холоду та депресії краще за все передане у «любовній мелодрамі» «Щось» Джона Карпентера. А яка чудова зима у фільмі братів Коен «Фарго»! «Стріляйте в піаніста» Франсуа Трюффо – теж прекрасна зимова історія… Коротше кажучи, ми підібрали для Вас 7 якісних кінострічок, котрі – кожна зі свого боку, на свій лад – передають усе позитивне та негативне, що людина відчуває взимку. Не пропустить!

kinofestival

Вартість квитка на один фільм фестивалю – 40 гривень.

Як завжди, ми пропонуємо Вам придбати абонемент на всі покази фестивалю. Він коштує 200 гривень. Тобто, з абонементом Ви дивитесь 2 фільми безкоштовно. Абонемент – чудовий подарунок для Ваших близьких та друзів.

Усі фільми фестивалю, окрім «Крижаної бурі», яку ми покажемо з українськими субтитрами, дивимось в українському перекладі.

Усі фільми фестивалю дивимось у великому залі нашого кінотеатру на 140 місць.

Розклад показів фестивалю зимового кіно

11 січня, четвер, 19:00 – «Щасливого різдва» К. Каріона.

12 січня, п’ятниця, 19:00 – «Фарго» братів Коен.

13 січня, субота, 19:00 – «Це дивовижне життя» Ф. Капри.

14 січня, неділя, 19:00 – «Крижана буря» Е. Лі.

15 січня, понеділок, 19:00 – «Щось» Д. Карпентера.

16 січня, вівторок, 19:00 – «Білі ночі» Т. Хекфорда.

17 січня, середа, 19:00 – «Стріляйте в піаніста» Ф. Трюффо.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.