Кінематограф майбутнього: ТОП-3 фільми, зняті за допомогою екшн-камери

//

fersht

Дізнатися, яким функціоналом можуть похвалитися сучасні екшн-камери можна на https://shonada.com

Однак, мало хто знає, що екшн-камери досить часто застосовуються і для знімання повноцінних кінофільмів або їхніх фрагментів. Певно, ви будете здивовані, якщо дізнаєтеся, що за останнє десятиліття світ побачив принаймні декілька фільмів, повністю чи частково знятих на екшн-камеру. Справжнім сюрпризом стане те, що цілком можливо, що вам вже пощастило переглянути хоча б один з них.

3 фільми, створені за допомогою екшн-камер

    1563454072
  1. «Хардкор» – один з небагатьох фільмів, повністю знятих на екшн-камеру. Знайома назва? Цей фільм свого часу викликав справжнісінький ажіотаж у світі кінематографу. Про нього говорили режисери та актори, представники шоу-бізнесу та політики, рядові глядачі та досвідчені кінокритики. І навіть сьогодні, майже через 4 роки після успішної презентації картини на великих екранах, розмови про неї все ще не вщухають. 
  2. 1563454123
  3. «Цензор» – дебютний фільм молодого режисера Костянтина Шелепова, якому, як і Іллі Найшуллеру, вдалося викликати у громадськості неоднозначні почуття. Фільм розповідає про особливості існування суспільства споживання та вказує на невідворотні моральні наслідки панування індустрії розваг. Головні герої кінокартини «тонуть» у віртуальному світі та потерпають від справжніх проблем. Для зйомки «Цензора» використовувалися професійні фотоапарати та екшн-камери Go-Pro.
  4. 1563454166
  5. «Марсіянин». Про «уроки виживання» на Червоній планеті від науковця Марка Уотні кілька років тому говорив весь світ. Звичайно, цей фільм створювався за допомогою професійного обладнання, але не обійшлося й без використання екшн-камер. Аби глядачі могли принаймні на хвилину відчути себе на місці головного героя, було використано 28 портативних цифрових камер, призначених для зйомки від першої особи. 

Екшн-камери також досить часто використовуються для зйомки відеокліпів та короткометражних документальних міні-фільмів про діяльність музикантів, акторів та інших творчих особистостей. Так, наприклад, учасники гурту The Mattson 2 в режимі реального часу працюють над створенням фільму про власне життя, а дует Matt And Kim у 2016 році встиг презентувати відеороботу на сингл «Let’s Run Away».

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор