Кораблики. Підняти якорі!

//

Анна

pidnyatu_yakori

Мультфільм “Кораблики. Підняти якорі! “ з 1 по 14 березня 2018 року в усіх кінотеатрах міста Львова.

Події розгортаються у світі, де кораблі – це живі істоти. Вони не лише виконують свою роботу, а й товаришують між собою. Маленький кораблик Еліас мріє стати рятівником, але до амбіцій малюка ніхто не відноситься серйозно. Одної непогожої ночі Еліас почув сигнал SOS і попри страх, сумніви та відсутність досвіду вирушив на допомогу. Він зумів врятувати від катастрофи величезний корабель Вінні. Відтоді ніхто не насміхається над Еліасом. А попереду на нього чекає ще одне випробування на сміливість та силу волі.

Мультфільм «Кораблики. Підняти якорі!» – це історія про улюбленого героя норвезьких дітей, невеликого рятівного кораблика Еліаса. Героя вигадали Альф Кнутсен і Сігурд Слаттеберкк. Вперше Еліас з’явився на сторінках книги, що вийшла в 1999 році. На сьогоднішній день про кораблик написано 10 книжок, знято мультсеріал із 39 епізодів, знято три повнометражні мультфільми. Норвезьке товариство рятування на морі обрало героя своїм талісманом.

Рік: 2017.

Країна: Норвегія.

Мова дублювання: українська.

Жанр: анімація, сімейний, пригоди.

В головних ролях: Марі Блохус, Андрес Ейде, Маркус Гуннарсен, Мартінас Гуннарсен.

Режисер: Сімен Альсвік, Віл Есхерст.

Сценарій: Сімен Альсвік, Карстен Фуллу.

Тривалість: 74 хв.

Вікові обмеження: 0+.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор