Мультфільм “Кролик Петрик”

//

Анна

kroluk_petruk

З 22 березня по 11 квітня 2018 у Планеті кіно відбудеться показ мультфільму “Кролик Петрик”.

У місцевості казкової краси живе кролик на ім’я Петрик. Його щастя у тому, аби вільно ласувати свіженькими овочами з місцевих городів. Та цьому щастю приходить кінець коли приїздить новий власник ферми містер МакҐрегор (Донал Глісон). Пухнасті кролики, зайченята, мишенята та решта охочих харчуватися з його городу не викликають в містера МакҐрегора ані крихти симпатії. Тож бути війні.

Пригодницький сімейний фільм з елементами мультиплікації «Кролик Петрик» створено за мотивами казок Беатрікс Поттер, англійської дитячої письменниці та художниці. Винахідливий кролик вперше з’явився на сторінках книжок у 1902 році. Окрім видання казок, Поттер налагодила виготовлення супутніх товарів, серед яких іграшка кролик Петрик. Вона стала першим у історії офіційно запатентованим персонажем. Перенести пригоди улюбленця дітей на екрани взялися фахівці Sony Pictures Animation з США, Великобританії та Австралії.

Рік: 2018.

Країна: Австралія, США, Великобританія.

Мова дублювання: українська.

Жанр: комедія, пригоди, сімейний.

В головних ролях: Елізабет Дебікі, Марго Роббі, Донал Глісон, Дейзі Рідлі, Роуз Бірн.

Режисер: Вілл Глук.

Сценарій: Вілл Глук, Роб Лібер.

Тривалість: 95 хв.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор