Найочікуваніші фантастичні фільми весни 2018

Дата: Весна 2018 року
deadpool-and-the-avengers.jpg (142.69 Kb)

Якщо ви любитель фантастичних фільмів, наукової фантастики, супергероїки, антиутопій та інших піджанрів цього напрямку, тоді ми пропонуємо вам підбірку з 5-ти найгарячіших, найкрутіших та найочікуваніших фантастичних фільмів, прем'єри котрих заплановані в Україні на весну 2018 року!

Складки часу

skladky_chasy_-_afisha_lviv.jpg (604.56 Kb)

У центрі сюжету перебуває дівчина Мег Муррі, батько якої безслідно зник під час наукового експерименту. Після низки таємничих подій вона відправляється на його пошуки разом з однокласником і молодшим кузеном. Їх чекають подорожі в часі і знайомство з дивними світами.

Очікувана прем’єра: 8 березня 2018 року.

Тихоокеанський рубіж 2

pacific-rim-uprising-jaeger_-_afishalviv.jpg (259.14 Kb)

Події картини відбуваються через десять років після подій першого фільму. Земля переживає нове вторгнення монстрів Кайдзен. На чолі сил опору Землі постає син Стекера Пентекоста - Джейк. Після першого вторгнення Джейк посварився з батьком, припинив тренування пілота єгерів і став злочинцем. Однак нова загроза вторгнення змусила Джейка повернутися. Допомагають йому Мако Морі, яка очолює молоде покоління пілотів, і його другий пілот Ламберт. Нова версія мега-єгерів володіє великими технічними можливостями і дозволяє дати відсіч ворогу.

Очікувана прем’єра: 22 березня 2018 року.

Першому гравцю приготуватись

ready-player-one_-_afisha_lviv.jpg (3.25 Kb)

Події фільму відбуваються в 2045 році, коли через перенаселення планети, забруднення довкілля і енергетичну кризу люди ринули у великі міста, через що ті почали перетворюватися на нетрі. Для того щоб втекти від нагальних проблем, люди проводять свій час в світі віртуальної реальності OASIS, який прийшов на заміну інтернету і дозволяє людям розважатися, працювати і займатися освітою. Головний розробник і власник компанії, якій належить OASIS, Джеймс Халідей після своєї смерті залишає послання, в якому оголошує про початок гри головна мета якої знайти «великоднє яйце», заховане в світі віртуальної реальності. Переможець гри отримає у власність всі акції Халідея, а також його статок у 240 мільярдів доларів.

Очікувана прем’єра: 29 березня 2018 року.

Месники: Війна Нескінченності

avengers-infinity-war-poster_-_afisha_lviv.jpg (213.15 Kb)

Месники пережили багато чого разом, втім це не врятувало їх від розколу. Але тепер до землі наближається зло, котре ніхто не зможе зупинити власноруч. Божевільний Титан Танос та його Чорний Орден – непереможна сила. Але Месники так просто не здадуться. Їм доведеться зібрати всі свої сили, об’єднатись із Вартовими Галактики та верховним магом Землі – Доктором Стренджем, аби захистити рідну планету. І, за традицією, якщо не вже захистити, тоді помститись за неї.

Очікувана прем’єра: 3 травня 2018 року.

Більше за матеріалом: http://olivec.info/filmi/vsi-supergeroiski-filmi-2018-roku.html

Дедпул 2

deadpool-2_afisha_lviv.jpg (92 Kb)

Найманець із найдовшим язиком у світі повертається в сиквелі фільму «Дедпул». Про сюжет фільму майже нічого не відомо, окрім того, що до команди говірливого найманця приєднаються мутанти Кейбл та Доміно. А ще, на нашу радість, прем’єру фільму перенесли з початку літа, на кінець весни поточного року. У світі фільм мав стартувати 1 червня, а в Україні 31 тревня. Тепер же в світі прем’єра відбудеться 18 травня. Тож і ми очікуємо Дедпула 17 травня 2018 року. В будь якому випадку, це буде веселе завершення весни!

Очікувана прем’єра: 17 травня 2018 року.

Джерело: http://olivec.info/novini-komiks-industrii/seriozni-zmini-u-filmah-fox.html

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожа інформація
Кінопоказ "Людина дощу"
21 липня 2018 року відбудеться кінопоказ стрічки "Людина дощу" в карк культури...
Розклад кінопоказів просто неба у Стрийському парку
Розклад кінопоказів просто неба , які відбудуться з 24 липня по 11 серпня у Стр...
Фільм "Гора". Трейлер українською
З 12 липня 2018 року у мережі кінотеатрів "Планета Кіно" вийде в прокат докумен...
Куди піти з дітьми?
Літературне рандеву «Веселе літо»
23 липня 2018 року у львівській бібліотеці для дітей відбудеться літературне ра...
Літня франкознавча школа
Не знаєш як провести літо? Друзі роз’їхались на відпочинок? Прагнеш нових знань...
Купальські забави в Горіховому гаю
Студія театру та кіно "Феєрія" 6 липня запрошує на Купальські забави у Горіхово...
...
...
Топ новин