Найочікуваніші фантастичні фільми весни 2018

//

DaydreamerGreen

deadpool-and-the-avengers

Якщо ви любитель фантастичних фільмів, наукової фантастики, супергероїки, антиутопій та інших піджанрів цього напрямку, тоді ми пропонуємо вам підбірку з 5-ти найгарячіших, найкрутіших та найочікуваніших фантастичних фільмів, прем’єри котрих заплановані в Україні на весну 2018 року!

Складки часу

skladky_chasy_-_afisha_lviv

У центрі сюжету перебуває дівчина Мег Муррі, батько якої безслідно зник під час наукового експерименту. Після низки таємничих подій вона відправляється на його пошуки разом з однокласником і молодшим кузеном. Їх чекають подорожі в часі і знайомство з дивними світами.

Очікувана прем’єра: 8 березня 2018 року.

Тихоокеанський рубіж 2

pacific-rim-uprising-jaeger_-_afishalviv

Події картини відбуваються через десять років після подій першого фільму. Земля переживає нове вторгнення монстрів Кайдзен. На чолі сил опору Землі постає син Стекера Пентекоста – Джейк. Після першого вторгнення Джейк посварився з батьком, припинив тренування пілота єгерів і став злочинцем. Однак нова загроза вторгнення змусила Джейка повернутися. Допомагають йому Мако Морі, яка очолює молоде покоління пілотів, і його другий пілот Ламберт. Нова версія мега-єгерів володіє великими технічними можливостями і дозволяє дати відсіч ворогу.

Очікувана прем’єра: 22 березня 2018 року.

Першому гравцю приготуватись

ready-player-one_-_afisha_lviv

Події фільму відбуваються в 2045 році, коли через перенаселення планети, забруднення довкілля і енергетичну кризу люди ринули у великі міста, через що ті почали перетворюватися на нетрі. Для того щоб втекти від нагальних проблем, люди проводять свій час в світі віртуальної реальності OASIS, який прийшов на заміну інтернету і дозволяє людям розважатися, працювати і займатися освітою. Головний розробник і власник компанії, якій належить OASIS, Джеймс Халідей після своєї смерті залишає послання, в якому оголошує про початок гри головна мета якої знайти «великоднє яйце», заховане в світі віртуальної реальності. Переможець гри отримає у власність всі акції Халідея, а також його статок у 240 мільярдів доларів.

Очікувана прем’єра: 29 березня 2018 року.

Месники: Війна Нескінченності

avengers-infinity-war-poster_-_afisha_lviv

Месники пережили багато чого разом, втім це не врятувало їх від розколу. Але тепер до землі наближається зло, котре ніхто не зможе зупинити власноруч. Божевільний Титан Танос та його Чорний Орден – непереможна сила. Але Месники так просто не здадуться. Їм доведеться зібрати всі свої сили, об’єднатись із Вартовими Галактики та верховним магом Землі – Доктором Стренджем, аби захистити рідну планету. І, за традицією, якщо не вже захистити, тоді помститись за неї.

Очікувана прем’єра: 3 травня 2018 року.

Більше за матеріалом: http://olivec.info/filmi/vsi-supergeroiski-filmi-2018-roku.html

Дедпул 2

deadpool-2_afisha_lviv

Найманець із найдовшим язиком у світі повертається в сиквелі фільму «Дедпул». Про сюжет фільму майже нічого не відомо, окрім того, що до команди говірливого найманця приєднаються мутанти Кейбл та Доміно. А ще, на нашу радість, прем’єру фільму перенесли з початку літа, на кінець весни поточного року. У світі фільм мав стартувати 1 червня, а в Україні 31 тревня. Тепер же в світі прем’єра відбудеться 18 травня. Тож і ми очікуємо Дедпула 17 травня 2018 року. В будь якому випадку, це буде веселе завершення весни!

Очікувана прем’єра: 17 травня 2018 року.

Джерело: http://olivec.info/novini-komiks-industrii/seriozni-zmini-u-filmah-fox.html

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор