Наосліп. Тейлер українською

//

naoslip_-teiler-ukrainskoyu

Події розгортаються у Лондоні. Сліпа піаністка Софія (Наталі Дормер) живе сама та не потребує сторонньої допомоги. У одному будинку із нею живе Вероніка (Емілі Ратажковскі), донька впливового посадовця. Дівчата іноді спілкуються, стикаючись у коридорі. Вероніку вбивають, викинувши з вікна. Та жодного доказу насильницької смерті немає. Єдиним можливим свідком події може бути Софія. Для поліції вона надати докладних свідчень не може. Та попри сліпоту, вбивці вбачають в ній небезпечного свідка. Тепер, аби залишитися в живих, незрячій Софії доведеться на повну використовувати усі доступні їй відчуття.

Трилер «Наосліп» знято у копродукції Великобританії та США. Режисуру довірили ірландцю Ентоні Бірну. Виконавиця головної ролі Наталі Дормер («Гонка», «Ігри престолів») вперше у своїй кар’єрі долучилася до написання сценарію – його написали спільно Дормер і Бірн. Також акторка вперше стала співпродюсером фільму, у якому знімається.

Рік: 2018.

Країна: США.

Мова дублювання: українська.

Жанр: трилер.

В головних ролях: Наталі Дормер, Емілі Ратаковскі, Ед Скрейн, Джоелі Річардсон, Джеймс Космо.

Режисер: Ентоні Бірн.

Сценарій: Ентоні Бірн, Наталі Дормер.

Тривалість: 100 хв.

Трейлер фільму «Наосліп» українською

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор