Презентація фільму «Шляхетні волоцюги» за участі Юрія Хвостенка

//

prezentaciya-filmu-shlyahetni-volocyugi-za-uchasti-yuriya-hvostenka

У «Кінопалаці» – прем’єра українського музично-комедійного бойовика «Шляхетні волоцюги» за участі виконавця головної ролі, актора Юрія Хвостенка. Кіномен Станіслав Тарасенко візьме у Юрія інтерв’ю, після цього глядачі подивляться фільм, а потім кожен зможе задати Юрію цікаві запитання.

19:00 – початок інтерв’ю з актором.

19:40 – кінопоказ.

21:30 – запитання глядачів.

Опис фільму «Шляхетні волоцюги»: «Львів часів Другої світової війни. Саме в цьому старовинному місті вирішувалася доля всього світу. Десь серед середньовічних вуличок захований давній артефакт – браслет самого Олександра Македонського. Власник цієї прикраси може завойовувати території та народи. Ясна річ, що і Гітлер, і Сталін хотіли би собі таку дрібницю. Результат усієї війни буде в руках двох друзів Боді та Мірека, які люблять тільки Львів, дівчат і жарти. Ці благородні бродяги підуть на будь-які авантюри, щоб домогтися свого і залишитися чистими. Несподівано ставши опікунами Христини, життя підносить хлопцям усе нові сюрпризи. Чи вийде у бродяг урятувати світ?»

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор