Український фільм “5 терапія”. Трейлер

//

Анна

ukrainskii-film-5-terapiya_-treiler

З 19 по 25 квітня в мережі кінотеатрів Планета Кіно відбудеться показ українського фільму “5 терапія”.

Одесит Стас Домбровський був наркоманом. В 17 він років дізнався, що має ВІЛ та почав вживати ще більше наркотиків. Гроші отримував злочинним шляхом, тож досить швидко потрапив до в’язниці. Маючи низку тяжких захворювань, юнак потрапив до палати, яку називають «п’ята терапія». Це місце відоме тим, що тут знаходяться найтяжчі пацієнти. Через стан здоров’я Стас виходить на волю раніше і розуміє, наскільки сильно він хоче жити. Йому надає сил можливість допомагати іншим, і він рятує від наркотичної залежності свою кохану дівчину.

Драматичний трилер «5 терапія» знято на основі життєвої історії Стаса Домбровського, одеського поета, журналіста та громадського діяча. У основу сценарію лягла низка його дописів у соціальних мережах. Режисурою зайнялася Аліса Павловська, яка знімає фільми у своєрідному стилі, використовуючи мінімум гриму, за рахунок чого виходить дуже реалістична картинка. Кошторис картини склав $30 тис.

Трейлер фільму “5 терапія”

Рік: 2018.

Країна: Україна.

Мова: російська (з українськими субтитрами).

Жанр: драма, українське.

В головних ролях: Стас Домбровський, Віктор Бревиc, Аліна Путишіна, Соня Кулагіна, Олена Дашевська.

Режисер: Аліса Павловська.

Сценарій: Стас Домбровський, Аліса Павловська.

Прокат: З 19 квітня 2018, орієнтовно по 25 квітня 2018.

Тривалість: 78 хв.

Вікові обмеження: 16+.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.