Дует Alla Breve

//

fortepianna-relaks-muzika

Від раннього Бетовена до Бріттена: у Львівському органному залі з різнобарвною програмою виступить Chamber Duo “Alla Breve” з Києва.

Віктор та Ліліта Глибочану розфарбують вашу п’ятницю, 13-те, у яскраві кольори строкатої, вибухової, літньої музики! Камерний ансамбль Alla breve починався як творчий союз двох молодих київських музикантів Віктора Глибочану та Ліліти Смоленцевої, а згодом переріс у сімейний тандем. Вони обоє закінчили Національну музичну академію ім. Чайковського, Віктор – по класу скрипки, Ліліта – фортепіано. Неодноразово ставали переможцями різних сольних міжнародних конкурсів, а 2014 року вже в якості дуету вибороли Першу премію італійського конкурсу імені П’єтро Ардженто.

Цікава й історія назви ансамблю. Музичний термін “Alla breve” застосовується для позначення двудольного розміру і записується як “2/2”. У своєму дуеті Глибочану ділять на двох радощі, успіхи й випробування, а натхнення, темперамент і артистизм у їхніх виступах подвоюються! У програмі концерту Alla breve в Органному залі класицистична Соната №8 молодого Людвига ван Бетовена звучатиме поруч із пронизливою Сюїтою Бенджаміна Бріттена, колоритні Румунські танці Бели Бартока – з романтичною Сонатою Ріхарда Штрауса.

Різнобарвна і чуттєва музика від дуету Alla breve – те, що треба у п’ятничний липневий вечір!

Віктор Глибочану – скрипка.

Ліліта Глибочану – фортепіано.

Л. ван Бетовен – Соната для скрипки та фортепіано №8.

Б. Бріттен – Сюїта для скрипки та фортепіано ор.6.

Б. Барток – Румунські танці.

Р. Штраус – Соната для скрипки та фортепіано.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор