Клуб «50 відтінків сірого». Трейлер українською

//

klub-50-vidtinkiv-sirogo_-treiler-ukrainskoyu

Тридцять років поспіль чотири подруги – Дайан (Дайан Кітон), Вівіан (Джейн Фонда), Шарон (Кендіс Берген) та Керол (Мері Стінберген) – були членами книжного клубу. Вони паралельно читали різні твори та ділилися враженнями. Настала черга почитати про «50 відтінків…». Сюжет так захопив подруг, що вони вирішили терміново щось змінювати у своєму приватному житті. На заваді не стануть ані дорослі діти, ані посада федерального судді, ані скептично налаштований чоловік. Чотири поважних пані до цієї книжки вважали, що знають про секс достатньо. Тепер вони вирішили розширити коло своїх вмінь та спробувати те, на що раніше ніколи б не наважилися.

Комедію «Клуб «50 відтінків сірого»» зняв режисер та сценарист Білл Холдермен. У написанні сценарію також приймала участь канадська акторка, продюсер та сценарист Ерін Сімс. При скромному бюджеті у $10 тис. картина за два тижні прокату зібрала касу в $37 тис.

Рік: 2018.

Країна: США.

Мова дублювання: українська.

Жанр: комедія.

В головних ролях: Дайан Кітон, Джейн Фонда, Кендіс Берген, Мері Стінберген, Енді Гарсіа, Крейг Т. Нельсон.

Режисер: Білл Холдермен.

Трейлер комедії ««Клуб «50 відтінків сірого»» українською

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор