Концерт Dakooka

//

Анна

koncert-dakooka

19 квітня 2018 року відбудеться концерт Dakooka у Львові.

DaKooka – це творчість, свобода, загадка і відкритість одночасно. Катерина Єременко (таке справжнє ім’я виконавиці) активно виступає вже 2 роки, хоча сама творча кар’єра співачки почалася набагато раніше. На сьогоднішній день Dakooka – феномен сучасної інді-сцени України. Дівчина звикла довіряти творчим стихіям, а тому легко існує в різних жанрах і стилях. Вона здатна “бути своєї в дошку” і в фанку, і в пухнастому інді-попі, і в електроніці, і в драм-н-бейс, і в різноманітних інтерпретаціях східних мантр. За плечима дівчини концерти в Латвії, Литві, Польщі, Німеччини, Чехії, а також фестивалі Global Gathering, Koktebel Jazz Festival, Kazantip, Respublica. А багатьом українцям співачка запам’яталася виступами на проекті “Голос країни”.

Приходьте на концерт Dakooka, щоб дізнатися цікаву істину про неї. Повірте, ніхто з артистів не поводиться на виступах настільки ж невимушено, як ця дівчина родом з міста Чернівці. І тим більше ніхто з українських музикантів не дозволяє собі так мило і безпардонно ігнорувати наявність сцени і рампи. Тому Dakooka влаштовує з виступу на майданчиках будь-яких масштабів легкі, щирі дружні вечірки.

Вартість квитка 150 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор