Концерт Enej та Kozak System

//

koncert-enej-ta-kozak-system

Вперше в Україні концерт Enej та Kozak System у Львові!

Ми полюбили їх з часів Майдану, і вони продовжують радувати нас завжди актуальною музикою!

Для львівського концерту вибуховий ENEJ підготував спеціальну програму з кращих хітів від пісні “Radio Hello” і аж до останнього синглу “Zagubiony” з усіх 4 альбомів.

«Сюрпризом буде кілька абсолютно нових пісень, так малими кроками ми хочемо оголосити наступний альбом”, – анонсує Пйотр (Лолек) Солодуха з гурту «Еней».

«Enej – це наші близькі друзі, наші брати, зустріч з якими завжди – велика радість. Ми часто граємо разом у Польщі, два роки тому відбувся наш перший спільний український концерт «Warszawa – Київ» у столиці, тепер мусимо повторити цей аншлаг у Львові!», – кажуть козаки з гурту Kozak System.

Таке не можна пропустити! Це енергетично потужне шоу світового рівня! Драйву немає меж, українська музика об’єднує краще за політику з економікою!

Вартість квитка від від 350 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.