Концерт Йозефа Кратохвіла

//

koncert-iozefa-kratohvila

Органіст Йозеф Кратохвіл із Чехії зіграє сольний речиталь 18 серпня в рамках Восьмого міжнародного органного фестивалю “Діапазон”.

Молодий, вродливий і, головне, талановитий чех Йозеф Кратохвіл збирається підкорити Львів своєю грою на органі. Музикант виступить у Львівському органному залі 18 серпня з сольним концертом.

Виконавець навчався гри на фортепіано та органі у власного батька, Богуміра Кратохвіла. Ще у мистецькій школі Йозеф отримав багато відзнак на фестивалях та конкурсах. Навчався у музичних академіях Яначека у Чехії та Шимановського у Польщі. Зараз є студентом престижної Вищої школи музики та театру ім. Мендельсона в Ляйпциґу.

Йозеф постійно бере участь в органних фестивалях у Словаччині, Німеччині, Польщі, а нещодавно став співорганізатором однієї з таких подій у Чехії. Він постійно поповнює свою скарбницю перемог на міжнародних конкурсах. Зокрема, 2017 року здобув головний приз на престижному міжнародному конкурсі органістів “Vox Polonia” у Санкт-Петербурзі. Виступав як соліст у філармоніях в Остраві та в Кошице.

Йозеф Кратохвіл разом із лірико-колоратурним сопрано Анетою Ручковою створив дует та успішно гастролює по Європі. А цього разу у Львові відбудеться його органний речиталь.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор