Восьмий міжнародний органний фестиваль. Йозеф Кратохвіл

//

vosmii-mizhnarodnii-organnii-festival_-iozef-kratohvil

Молодий, вродливий, а головне – талановитий чех Йозеф Кратохвіл збирається підкорити Львів своєю грою на органі. У програмі – музика чеського композитора Петера Ебена та твори Йоганна Себастьяна Баха і Александра Гільмана.

Він навчався гри на фортепіано та органі у власного батька, Богуміра Кратохвіла. Ще під час навчання у мистецькій школі отримав багато відзнак на фестивалях та конкурсах. Навчався у музичних академіях Яначека у Чехії та Шимановського у Польщі. Зараз Йозеф є студентом престижної Вищої школи музики та театру ім. Мендельсона в Ляйпциґу.Йозеф постійно бере участь у органних фестивалях у Словаччині, Німеччині, Польщі, а нещодавно став співорганізатором одного з таких фестивалів у Чехії. Він постійно поповнює свою скарбницю перемог на міжнародних конкурсах. Зокрема, 2017 року здобув головний приз на престижному міжнародному конкурсі органістів “Vox Polonia” у Санкт-Петербурзі. Виступав як соліст у філармоніях в Остраві та в Кошице.Йозеф Кратохвіл разом із лірико-колоратурним сопрано Анетою Ручковою створив дует та успішно гастролює по Європі. Але цього разу у Львові відбудеться його органний речиталь.

Йозеф Кратохвіл – орган (Чехія).

П. Ебен – Moto ostinato із циклу «Недільна музика».

Й. С. Бах – Перша частина із тріо-сонати До мажор, BWV 529.

Й. С. Бах – Токата, адажіо і фуга До мажор, BWV 564.

А. Гільман – Соната No.1, ре мінор, op.42 (Вступ і алегро, Пастораль, Фінал).

П. Ебен – Фінал із циклу «Недільна музика».

Тривалість: близько години.

Вартість квитка 50-120 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор