Концерт Keith Dunn (USA)

//

koncert-keith-dunn-usa

27 липня 2018 року у культурно-мистецькому центрі «Дзиґа» відбудеться концерт Кіта Данна.

Неповторний Кіт Данн (вокал, губна гармоніка) за підтримки українських гітаристів Макса Ватутіна і Макса Таврічеського. Мадді Уотерс сказав йому: «Коли мене не стане, ти будеш нести блюз по всій планеті». Так і сталося – за свою більш ніж сорокарічну музичну кар’єру Кіт Данн об’їздив з концертами майже всю земну кулю.

Цей блюзмен є одним з останніх представників тієї самої, старої школи: на гармоніці він вчився грати у Біллі Боя, Арнольда і Уолтера Хортона, поради з написання пісень йому давав Віллі Діксон, на його вокальну манеру вплинув чиказький блюз, а на концертах весь цей автентичний коктейль Кіт доповнює шаманськими ритмами дельти Міссісіпі, називаючи свій стиль trance blues”.

Запрошуємо вас на концерт, де у позачасовий простір потраплять і танці, і позитивний настрій, і бажання познайомитися з історією музики. Сидячи біля комп’ютера, можна нескінченно довго цитувати фразу «блюз це коли хорошій людині погано». Відвідавши концерт Кіта Данна, ви з легкістю та задоволенням переконаєтесь, що живий блюз це коли всім добре!

Вартість квитка 200 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор