Концерт «Олексiй Боголюбов Трiо»

//

Анна

libralia

Після 6 місяців кругосвітньої подорожі, віртуозний піаніст Олексій Боголюбов повертається, щоб представити новий альбом, нещодавно записаний на престижній європейській студії Hansa Studios в Берлiнi, відповідальної за випуск більшості альбомів David Bowie, Depeche Mode, U2, Iggy Pop, Nick Cave і ін.

Тріо неординарних українських джазменів зіграє музику, яка народилася після подорожей до Антарктиди, Карибські острови і Америку: музичні історії людей Планети Земля. Програма і альбом отримали назву Trajectory of Mood (Траєкторія Настрої).

Цього вечора на сцені:

Олексій Боголюбов (рояль) – композитор, бендлідер. Видатний український музикант, на рахунку якого колаборації з джазменами з усього світу, серед яких Joao Silva, Gregory Boyd, George Stavroulakis, Roberto Garcia, Hernan Jay Rodriguez, Gerhard Ornig, Dominik Fuss і ін.

Алік Фантаєв (кращий джазовий барабанщик Ізраїлю за версією 1998 року), випускник Berkley, автор партій ударний в альбомах “Земфіри”, на рахунку якого виступу з Gabin, Eric Marienthal, Lew Soloff, Francois Jeanneau, Kenny “Blues Boss” Wayne і ін.

Олександр Ємець (контрабас), один з кращих джазових басистів країни, постійний учасник біг-бенду Денніса Аду та Квартету Руслана Єгорова, який грав з Seamus Blake, Wayne Escoffery і ін.

Вартість квитка 80-250 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор