Концерт Петра Сухоцького. Орган

//

Анна

koncert-petra-suhockogo_-organ

20 квітня 2018 року у Львівському органному залі відбудеться концерт Петра Сухоцького. Орган.

Петро Сухоцький є титулярним органістом у Луцькому кафедральному соборі святих апостолів Петра і Павла, тобто працює там з часу встановлення органу у 1999 році. У Львові маестро провів студентські роки, у Львівській консерваторії він вчився у видатного педагога Самуїла Дайча. Петро Сухоцький за 28 років музичної кар’єри грав в оркестрі та соло, викладав у Коледжі культури і мистецтв, навчався сам у провідних європейських органістів. Він вміє і налаштувати орган, і відремонтувати його. А гру Сухоцького люблять і в Україні, і за її межами (Латвія, Естонія, Білорусь, Польща, Австрія, Німеччина, Італія).

Цього вечора Петро Сухоцький порадує львів’ян вишуканим органним репертуаром – Дорійською токатою Баха, п’єсами В’єрна, Чаконою і хоральною прелюдією Букстегуде, Менуетом Жиґу та іншими шедеврами.

Д. Букстегуде – Чакона до мінор; BuxWV 159.

Д. Букстегуде – “Христос, наш Господь, прийшов із Йордану”; BuxWV 180.

П. Гофгаймер – Salve Regina.

Й.С. Бах – Токата та фуга ре мінор “Дорійська”; BWV 538.

Л. В’єрн – Легенда, Скерцетто, Арабеска з циклу “24 п’єси у вільному стилі”.

Е. Жиґу – Менует.

Ж. Ален – Літанія.

Вартість квитка 50-120 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор