Концерт “Романтизм – тут і тепер”

//

Анна

koncert-romantizm-tut-i-teper

Пропонуємо вам зануритись в атмосферу часів Романтизму з притаманним йому культом почуттів і творчого пориву любові, романтичного бунту та нескореності. Прислухайтесь до себе справжнього, своїх емоцій і почуттів, пізнайте себе через музику одних з найяскравіших композиторів цієї епохи – Макса Бруха і Петра Чайковського.

Скрипковий концерт Макса Бруха став «гітом» ще за його життя. І вже понад століття цей твір приваблює публіку своєю яскравістю, експресивністю і водночас легкістю сприйняття.

П’ята симфонія Чайковського – це своєрідне музичне втілення питання «Бути, чи не бути?», зображення внутрішнього життя людини, часом захопленого й зворушеного, часом стурбованого, позбавленого рівноваги. Фінал симфонії – це вибух енергії й боротьби, що завершується на мажорних тонах.

Програма концерту “Романтизм – тут і тепер”:

Макс Брух Концерт для скрипки та оркестру № 1 соль мінор тв. 26.

Петро Чайковський Симфонія № 5 мі мінор, тв. 64.

Вартість квитка 80-200 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор