Музична вистава «Мелодії закоханого серця» за п’єсою Ніколя Альдо «Любов до гробу»

//

Анна

lyubov_do_groby

Музична вистава «Мелодії закоханого серця» за п’єсою Ніколя Альдо «Любов до гробу» 8 березня 2018 року в Львівській обласній філармонії.

Ця легка моновистава трохи більш, ніж за годину розповість історію жінки, яка вирвалася на відпочинок на південь Італії. За сюжетом, там героїня знайомиться з мужчиною, закохується в нього і хоче, щоби коханець вбив її чоловіка. Проте двоє чоловіків настільки схожі між собою, що натомість вбивають героїню. Але наприкінці вона оживає і вирушає на пошуки когось третього.

У виставі мелодійна та легка музика, багато ретро-номерів, неаполітанські пісні, інтимна лірика… Солістка Оксана Мацегора розповіла: «Цим проектом ми хочемо зацікавити молодь й привабити її до філармонії. Це вистава для хорошої атмосфери й гарного настрою. Режисер проекту – Ігор Онисько. Братимуть участь двоє драматичних акторів та солістів, які підтримують музичний супровід вистави».

Солісти:

Оксана Мацегора.

Назарій Михальчук.

Маріанна Маренкова.

Олександр Васьо.

Софія Струж – концертмейстр.

Ігор Онисько – режисер проекту.

Вартість квитка 50 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор