Навколо світу за 80 хвилин. Роман Ієвський та Дмитро Микитин

//

navkolo-svitu-za-80-hvilin_-roman-ievskii-ta-dmitro-mikitin

Після важкого робочого тижня, вихідні – час для відпочинку. Думки летять далеко від буденності, линуть за межі рутинних справ і відносять нас в солодкі мрії. А чи мріяли ви коли-небудь здійснити навколосвітню подорож? А мандрівку в часі? Серія концертів “Навколо світу за 80 хвилин” у Львівському органному залі дозволить вам здійснити свої мрії!

Молоді львівські музиканти – піаніст Дмитро Микитин та флейтист Роман Ієвський – раді презентувати вам 80 хвилин музики європейських, американських та азіатських композиторів від XIX ст. до сучасності.

Роман Ієвський – талановитий флейтист,лауреат численних всеукраїнських та міжнародних конкурсів, стипендіат Altus UK (Великобританія, 2015). Успішно виступає як соліст та оркестрант у містах України та за кордоном.

Дмитро Микитин – піаніст, лауреат Всеукраїнських конкурсів, концертмейстер Львівської національної музичної академії, концертуючий музикант, добре відомий львівській публіці виступами з програмами “Ніч Ґустава Малера”, “Музика для релаксу”, “Французький карнавал” та іншими.

Дмитро Микитин – фортепіано.

Роман Ієвський – флейта.

Я. Кларк – Доторкнутися до ефіру.

С.Прокоф’єв – Соната Ре мажор.

Антракт.

К. Боллінг – Сюїта.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор