Органний концерт Ольги Чундак

//

organnii-koncert-olgi-chundak

Молода органістка з Ужгорода Ольга Чундак уже дивувала львів’ян своєю майстерністю на концертах минулого сезону. Цього вересня вона завітає до Львівського органного залу з новою програмою. У ній – і твори Йоганна Себастьяна Баха, зокрема рідко виконуваний Pedal-Exercitium, і “Пляска смерті” Каміля Сен-Санса, і “Готична сюїта” Леона Боельманна, і Органна партита закарпатського композитора Романа Меденці.

Ольга Чундак народилася у музичній родині. Гри на органі навчалася у заслуженої артистки України Наталії Висіч. Закінчила Ужгородське державне музичне училище ім.Д.Є. Задора та Ужгородський філіал Донецької державної музичної академії ім. С.С. Прокоф’єва за двома спеціальностями – фортепіано та орган. Лауреатка і дипломантка кількох міжнародних і Всеукраїнських музичних фестивалів. Брала участь у майстер-класах у кращих органістів Європи. Працює в Ужгородській дитячій школі мистецтв та Закарпатській обласній філармонії.

Запрошуємо на недільний органний концерт із Ольгою Чундак!

Ольга Чундак – орган.

Й.С. Бах – Фуга соль мінор, BWV578.

Й.С. Бах – Фантазія Соль мажор, BWV572.

Й.С. Бах – Прелюдія та фуга Ре мажор, BWV532.

Й.С. Бах – Арія зі Сюїти №3.

Й.С. Бах – Pedal-Exercitium, BWV598.

Ф. Мендельсон – Соната №5 Ре мажор, ор.65.

М. Дюпре – Прелюдія та фуга Сі мажор, ор.71 №1.

Р. Меденці – Органна партита.

К. Сен-Санс – Dance macabre.

Л. Боельманн – Готична сюїта.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор