Пори року Вівальді

//

1pori-roku-vivaldi

7 серпня 2018 року у Львові відбудеться концерт “Пори року Вівальді”.

На відкритті Leopolis Baroque Festival в Органному залі гратимуть концертмейстер чеської філармонії та українсько-американський дириґент.

Львівський органний зал знову дарує своїм слухачам свято музики міжнародного рівня! Головний гостьовий дириґент Ukrainian Festival Orchestra Теодор Кухар разом із солістами Йозефом Шпачеком та Уляною Макєєвою 7 серпня відкриють Leopolis Baroque Festival.

Розпочне бароковий концерт Симфонія №2 Карла Філіппа Емануеля Баха у виконанні Ukrainian Festival Orchestra. Карл Бах за життя зажив більшої слави, ніж його батько, ним захоплювався молодий Моцарт, під його впливом перебували Гайдн та Бетовен. Але з плином часу ім’я “Гамбурзького Баха” поступово відійшло у тінь його великого батька. І лише у 60-х роках ХХ століття твори сина отримали нове життя. Слідом за Бахом-сином звучатиме Бах-батько: Концерт для скрипки, гобоя та оркестру до мінор з Українським фестивальним оркестром виконають скрипаль із Чехії Йозеф Шпачек та українська гобоїстка Уляна Макєєва з Одеси. Цей твір вражає майстерним поєднанням сольних інструментів та оркестру.

Після антракту звучатимуть “Пори року” Вівальді. Твір, наділений якоюсь магією, що її щедро розсипав між нотами темпераментний італієць, цього разу звучатиме у виконанні Йозефа Шпачека та оркестру.

Запрошуємо полинути у світ чарівного бароко разом із зірками класичної сцени!

Йозеф Шпачек є наймолодшим скрипалем-концертмейстром в історії Чеської філармонії. Почавши навчання у Ярослава Фольтіні в Празькій консерваторії, Шпачек пізніше переїхав до США, де навчався в Іцхака Перлмана в Нью-Йорку та Іди Кавафіан і Хайме Ларедо у Філадельфії. Шпачек є лауреатом Міжнародного конкурсу королеви Єлизавети в Брюсселі, володарем призів багатьох конкурсів від Нью-Йорка до Нової Зеландії. Його диск із скрипковими концертами Антоніна Дворжака, Леоша Яначека та Йозефа Сука у 2015 році визнали “Записом місяця та року”.

Уляна Макєєва – одна з найвидатніших гобоїсток України, виступала в якості солістки у найбільших міста України, на даний момент є концертмейстером групи гобоїв Національного одеського філармонійного оркестру. Уляна грала в оркестрі Одеського театру опери та балету, Чернігівському симфонічному оркестрі та Харківському оркестрі “Слобожанський”.

Маестро Теодор Кухар – найзаписуваніший дириґент свого покоління. В його заліку понад 110 компакт-дисків таких лейблів, як Naxos, Brilliant Classics, Ondine та Marco Polo. Унікальною є творча співпраця Кухара з Національним симфонічним оркестром України, художнім керівником і дириґентом якого він був призначений у 1994 році. Разом вони відіграли понад 300 концертів у Києві та на гастролях на чотирьох континентах, їхня спільна дискографія налічує понад 70 компакт-дисків. Нещодавно вони завершили 44-концертний тур по Північній Америці під егідою Columbia Artists Management у січні-березні 2017 року. Теодор Кухар керував головними оркестрами Австралії, Європи, Південної Америки та Сполучених Штатів Америки. Теодор Кухар – єдиний з нині живих музикантів, який був номінований на премію Греммі в двох номінаціях – як дириґент і сольний інструменталіст. До початку своєї кар’єри він виконував обов’язки першої скрипки оркестрів Клівленда та Гельсінкської філармонії.

Ukrainian Festival Orchestra – український фестивальний оркестр зі Львова, який виріс із камерного оркестру Collegium Musicum і вже встиг попрацювати з музикантами зі світовим ім’ям: Вадимом Холоденком, Корі Церовшеком, Теодором Кухарем, Ноа Бендінксом-Белґлі, Семюелем Берто, Сіґізвальдом Кьокеном, Андрєєм Ґавріловим, Левом Маркізом та іншими.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор