Ансамбль “Kings & Beggars” презентує альбом “Rosa das Rosas”

//

Анна

rosa_dasrosa

Ансамбль “Kings & Beggars” презентує альбом “Rosa das Rosas”у клубі Picasso 3 лютого 2018 року.

Унікальна подія, яка занурить Вас у світ середньовіччя!

Довгоочікуваний новий альбом від львівського ансамблю “Kings & Beggars”, спільно з яскравим хореографічно-театралізованим шоу від студій старовинного танцю “Джойссанс” (Київ) та “Бельтайн” (Львів).

“Rosa das Rosas” – це вибрані пісні одного з найвідоміших середньовічних пісенних манускриптів Cantigas de Santa Maria (XIII ст., Іспанія), заспівані оригінальною галісійсько-португальською мовою та зіграні на середньовічних інструментах.

Кастильский двір славився як центр наук та мистецтв від Піренеїв до Альп. До двору Альфонсо Мудрого стікалися музиканти, танцюристи і співаки не тільки християнського, а й інших віросповідань. Ми хочемо показати це мультикультурне освічене суспільство такої, здавалося би, далекої епохи.

Ви побачите танці, релігійні та світські, ми оживимо сюжети пісень у фарбах і особах, пограємо в рухливі і настільні ігри – адже тодішній король Альфонсо Мудрий був славний не лише своєю “Книгою кантиг”, але і “Книгою ігор”.

Буде багато контрастів, як і належить в епоху Середньовіччя – з її карнавалами і постами, куртуазними турнірами та нехитрими сільськими забавами.

До того ж, Ви побачите спеціально розроблені до цієї події костюми, унікальну моду епохи правління короля Альфонсо Х Мудрого.

Чекаємо на Вас!

3 лютого, 19:00 (вхід з 18:00).

Клуб Picasso (вул. Зелена, 88).

Замовлення квитків та бронювання столиків за телефоном: 0664682568.

Вартість квитків:

– 200 грн. без місця.

– 250 грн. з місцем за столиком.

В день події – 250 грн. на всі квитки.

Кількість квитків обмежена!

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.