Куди піти з дітьми у Львові 27-28 серпня

//

Nelegal

Мініфестиваль у парку

27-28 серпня Львівський кіноцентр запрошує на фестиваль Родинаfest у Горіховому гаю (вул. Володимира Великого, 14). Приходьте у парк з 12:00 до 20:00, де заплановані:

  • food зона;
  • ярмарок handmade-виробів;
  • розваги та майстер-класів;
  • благодійне розбивання піньяти;
  • надувні батути та гірки;
  • концертна програма, флешмоби.

Частину виручених коштів передадуть на потреби ЗСУ.

Майстерклас для дітей-переселенців

ymca_lviv

27 серпня відбудеться музичний майстер-класи для дітей-переселенців, що проведе Уляна Горбачевська – співачка, акторка, режисерка, дослідниця автентичних українських пісень і давніх духовних співів, режисерка проєкту Опера-Міф “Ukraine – Terra Incognita” та чарівнa педагогиня.

У програмі майстер-класів знайомство дітей зі співом та зі струнними музичними інструментами. Учасники зможуть познайомитися з такими інструментами як скрипка, альт, віолончель, контрабас і, звичайно ж, власний голос!

Участь є безкоштовною, але з обов’язковим попереднім записом. Майстер-класи розраховані на дітей і не передбачають участі батьків у них. Тривалість – приблизно 2,5 години (передбачена невелика перерва).

Записатись Ви зможете, заповнивши гугл-форми. Будь ласка, зверніть увагу, що під час реєстрації необхідно вказувати контактні дані батьків, а не дитини! Початок майстер-класу о 14:00. Місце проведення учасникам повідомлять пізніше (центральна частина міста).

27 серпня відбудеться майстер-клас для дітей віком 10-16 років, онлайн-реєстрація: https://forms.gle/yScyqEbrrkVVEbdq8

Перший театр

28 серпня, 16:00: вистава “Пливе човен”

Уявіть виставу, що не обмежує вашу фантазію, не ставить візуальних меж. Кожен герой виглядає так, як ви цього хочете, простір – який забажаєте. Уявили? Наскільки добре у вас працює фантазія? Перевіримо? Шелест очерету. Поруч тече річка. А ви, разом з Івасиком та Оленкою тікаєте від злих Відьом. Але, до цього ще треба дійти. Дорога веде від Чистого четверга до Великодня. Автентичні пісні та відтворення обрядів занурять вас у вирій подій. Ви відчуєте містерію на смак, запах, ви її почуєте та доторкнетеся до неї. Але є одна умова, ви її не побачите. Готові? Вперед!

Шановні глядачі, будьте готові! Вас попросять роззутися, вдягнути окуляри (що не пропускають світла), торкатися, вдихати та куштувати спеціально підготовлений реквізит. Вистава призначена для сімейного перегляду. Організовані групи дітей допускаються лише із супроводом – 4 дітей на 1 дорослого (загальна кількість місць – 20).

Львівський обласний академічний театр ляльок

stuuuk

27 серпня, 11:00: бейбі-вистава “Стук-грюк”

Ексклюзивна вистава для дітей віком від 0 до 3-ох, спрямована на ознайомлення малят з новими предметами, поняттями, звуками, оточуючим світом. У ній застосовуються комбінації різних фактур, кольорів, рухів, що заохочує малюків до пізнання і взаємодії. Вистава створена з урахуванням рекомендацій психологів раннього віку та досвіду закордонних “Бейбі-театрів”.

Ігровий майданчик має вигляд манежу, зробленого з картонних коробок-будиночків. Поняття «будинок» з першої ж миті входить в життя дитини. Почнемо з того, що животик мами – це певною мірою затишна оселя на перші місяці життя. Потім довгий час хатинка вбачається у колисці, далі малюк знайомиться і з будинком, в якому живе він сам та його родина. Коли двері будиночків відчиняться, маля побачить, усвідомить та запам’ятає, що в гнізді живе пташка, в нірці – зайчик, в будці – песик, у воді – рибка… І всі вони також, рухаються, звучать та живуть зовсім поруч з нами.

28 серпня, 11:00: бейбі-вистава “Веселі ангелята”

Десь у чарівному світі, серед мальовничих хмарок живуть ангелики – душі дітей. В очікуванні свого земного народження вони проводять час у веселих і безтурботних розвагах. Але їх цікавить важливе питання – а що ж їх чекає після того, як вони народяться? Якось ангелята знаходять незвичайну книжку – у ній описується земля та різні справи, якими там займаються діти. Що ж – ангеликам кортить пережити моменти свого майбутнього життя вже і негайно! Тож вони мають нову веселу розвагу – розіграти між собою все, про що розповідає книга. Адже, у них під руками чарівні хмарки, з яких можна зробити все, що завгодно! Учасники цієї інтерактивної вистави уявлять себе ангелятами та спробують пригадати – а що відбувалося з ними до їхнього дня народження?

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор