Даніела Дольчі: Лекція для музикантів та музикознавців

//

daniela-dolchi-lekciya-dlya-muzikantiv-ta-muzikoznavciv

В Західній Європі все популярнішим стає напрям історично інформованого виконаства. Це філософія виконання музики, при якій музикант намагається зрозуміти / дослідити / відчути, як той чи інший твір давньої музики виконувався в епоху, коли був створений.

Історично інформоване (“автентичне”) виконавство почало активно розвиватись в Європі спершу як “альтернативна” течія в середині 20 ст. Сьогодні в Європі говориться вже не про альтернативність, а про взаємну інтеграцію і доповнення різних підходів. Вважається, що будь-який музикант, який називає себе професіоналом, повинен щонайменше орієнтуватись, що таке генерал-бас, принципи взаємовпливу різних видів мистецтв та формування “доброго” смаку – естетики кожної епохи.

Отже, які найновіші відкриття дослідників історично інформованого виконавства? Що ми знаємо про те, як грали в часи Баха і раніше? І наскільки можемо відтворити ці звучання сьогодні?

Відповіді на ці та інші питання можемо отримати на цій лекції Даніели Дольчі.

Даніела Дольчі є клавесиністкою та засновницею оркестру Musica Fiorita, Старовинну музику Даніела вивчала в Schola Cantorum Basiliensis в Базелі (Швейцарія). Основною сферою її зацікавленнь є практика генерал-басу з джерел 17-го та 18-го століть та історія клавішних інструментів.

Її різноманітна діяльність охоплює концерти, постановки опер, виконання забутих шедеврів давньої музики, публікація цих творів. У 2006 році Даніела Дольчі отримала нагороду посланця миру через музику, у 2008 отримала Орден Зірки італійської солідарності як визнання її діяльності для розвитку італійської культури.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор