Презентація-воркшоп: “Барокова скрипка: мистецтво мелізматики”

//

prezentaciya-vorkshop-barokova-skripka-mistectvo-melizmatiki

Відомо, що композитори епохи бароко записували в нотах не все, що хотіли почути від виконавця. Часто писались тільки “натяки”, на які досвідчений музикант мав реагувати, відповідно до свого “доброго смаку”. Але що ж таке, добрий смак? І наскільки ми можемо реконструювати традицію імпровізації і мелізматики в давній музиці?

Відповіді на ці питання а також практичні рекомендації можна отримати на цій лекції-воркшопі спеціаліста з барокової скрипки Германа Екевері.

Також буде можливість ПРАКТИЧНОГО досвіду гри на цьому інструменті. Якщо Ви скрипаль / альтист /віолончеліст — запрошуємо Вас подати заявку на активну участь у майстеркласі о 14-17 год на скриньку hsc.lviv@gmail.com

Герман Ечевері навчався грі на скрипці у Вищій школі музики в Барселоні. Через зацікавлення старовинною музикою одночасно відвідував уроки барокової скрипки у Pablo Valetti. Рід час навчання на магістратурі у Schola Cantorum Basiliensis він спеціалізується на історично інформованому виконавству. Г.Е. грав у численних оркестрах, таки й як El Concierto Español oder Capriccio Basel а також брав участь у педагогічних проектах, таких як Joven Orquesta Nacional de Espaa und JONC (Jove Orquestra Nacional de Catalunya).

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор