Від задуму до успіху: розмова з Сергієм Жаданом

//

fersht

vid-zadumu-do-uspihu-rozmova-z-sergiem-zhadanom

Чи часто ви замислюєтеся про те, які проміжні етапи потрібно пройти, аби великий задум став очевидним успіхом?

Якими є критерії успіху: гроші, влада, популярність?

Коли в цьому світі всенастільки швидкоплинне, як залишатися на хвилі?

Про це 21 вересня будемо говорити з відомим українським письменником, Сергієм Жаданом.

Сергій Жадан — український поет, прозаїк, перекладач, громадський діяч. Він є активним організатором літературних і музичних подій. Також Сергій заснував Благодійний фонд, що займається важливими соціальними ініціативами.

Закінчив Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, факультет українсько-німецької філології. Захистив дисертацію, присвячену українському футуризму: «Філософсько-естетичні погляди Михайля Семенка». Викладав на кафедрі української та світової літератури ХНПУ імені Г.С. Сковороди. Є членом Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка.

Найвідоміший роман Жадана «Ворошиловград» став книжкою року 2010 за версією «Бі-бі-сі», екранізація роману має назву «Дике поле», його прем’єра запланована на 8 листопада 2018 року. А роман «Інтернат», що оповідає про життя вчителя в умовах війни на Донбасі, здобув премію однієї з найавторитетніших книжкових подій Європи – Лейпцизького книжкового ярмарку. Твори Жадана перекладені понад 30-ма мовами, зробивши автора одним з найвідоміших сучасних українських письменників.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор