Бріджертони у Львові: Симфонічний вечір хітів з серіалу

Унікальна музична подія чекає на вас у Львові! 21 серпня !FESTrepublic запрошує поринути в атмосферу серіалу “Бріджертони”. Концертний майданчик перевтілиться у вишуканий лондонський салон XIX століття, даруючи гостям незабутню подорож крізь час та стилі.

Музика з “Бріджертонів” у виконанні оркестру

Уявіть собі: симфонічний оркестр виконує сучасні хіти в класичному аранжуванні. “All I Want”, “Yellow”, “Give Me Everything”, “Dynamite” та інші популярні композиції зазвучать так, ніби вони були написані для балів епохи Регентства.

Цей вечір — унікальний симбіоз епох. Ви опинитесь у вирі світського життя, де кохання й інтриги переплітаються з мелодіями XXI століття. Елегантність, розкіш і жива музика створять атмосферу, яка перенесе вас прямо в кадри улюбленого серіалу.

Не пропустіть шанс відчути себе героєм “Бріджертонів” та насолодитися улюбленими піснями у несподіваному виконанні!

Коротко про серіал “Бріджертони”

Не можна говорити про концерт, і не згадати про серіал. Для тих, хто ще вагається, чи варто починати перегляд, пропонуємо ознайомитись з коротким описом сюжету:

“Події розгортаються на початку XIX-го століття в Лондоні навколо багатої і шанованої сім’ї Бріджертон, що складається з леді Вайолет, яка овдовіла після смерті свого чоловіка Едмунда, і восьми дітей — чотирьох синів і дочок, названих в алфавітному порядку в міру свого народження. Все ще молоді і не перебувають у шлюбі, брати і сестри вчаться жити в вищому суспільстві і відвідують костюмовані бали в пошуках підходящої пари. Їх доля і репутація повністю залежать від прихильності британської королеви і пліток таємничої леді Вістлдаун…”

Коли: 21 серпня 2024, 19:00

Де: !FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Читайте також: МУР повертається: реп-мюзикл “Ти [Романтика]” у Львові

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор