Читання віршів про кохання від Львівського театру Франца Кафки

Чи бувало у вас бажання забути про все навколо, сісти, відключити голову і просто насолоджуватись чуттєвою поезією або ж фільмами про шалене кохання? Львівський театр ім. Франца Кафки організував читання віршів про кохання відомих українських поетів та поетес. Що це, як не чудова можливість морально відпочити кожному, хто втомився від щоденної рутини? Гортайте далі, щоб дізнатись детальніше про це!

Читання віршів про кохання: що це буде?

18 лютого 2024 року Львівський театр ім. Франца Кафки повідомив про вихід нового альбому “Вірші про кохання”. До нього увійшли поезії багатьох відомих українських поетів та поетес, а саме: Юрія Іздрика, Маріанни Кіяновської, Івана Сокульського, Василя Симоненка, Ліни Костенко, Ірини Старовойт, Василя Стусу, Григорія Чубая, Михайля Семенка, Емми Андієвської, а також Тараса Мельничука.

Тепер кожен охочий має змогу насолодитись ліричними рядками віршів улюблених митців та мисткинь. Хочете запитати як? Все просто: актори театру ім. Франца Кафки взяли участь у записі віршів для альбому, знайти який можна на YouTube та на сторінці в Інстаграм. Якщо ж ви хочете самостійно прочитати поезії, то зробити це можна тут.

До читання віршів про кохання українських авторів долучились актори театру — Назарій Боденко та Герман Гошкадор. Їхнї голоси точно не залишать вас байдужими.

Коротко про Львівський театр ім. Франца Кафки

Театральний гурток «Експеримент» у 2009 році заснував у Львові авангардний театр, названий на честь письменника Франца Кафки. Очолив театр Герман Гошкадор. Метою колективу було популяризувати новітні театральні форми в Україні.

Актори проводять на сцені сміливі експерименти, імпровізації, використовують оригінальні технічні засоби. При театрі діє школа перформансу.

У 2019 році трупа починає знімати ютуб-шоу «Хармс Шоу» за мотивами творів абсурдистів.

У 2022 році, після початку повномасштабного вторгнення, театр організовує благодійну акцію #PlayForUA. Її мета – збір коштів на підтримку ЗСУ через благодійні вистави та концерти по всій Україні.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.