Кінематограф майбутнього: ТОП-3 фільми, зняті за допомогою екшн-камери

Дізнатися, яким функціоналом можуть похвалитися сучасні екшн-камери можна на shonada.com

Однак, мало хто знає, що екшн-камери досить часто застосовуються і для знімання повноцінних кінофільмів або їхніх фрагментів. Певно, ви будете здивовані, якщо дізнаєтеся, що за останнє десятиліття світ побачив принаймні декілька фільмів, повністю чи частково знятих на екшн-камеру. Справжнім сюрпризом стане те, що цілком можливо, що вам вже пощастило переглянути хоча б один з них.

3 фільми, створені за допомогою екшн-камер

    1563454072.jpg (136.34 Kb)
  1. «Хардкор» – один з небагатьох фільмів, повністю знятих на екшн-камеру. Знайома назва? Цей фільм свого часу викликав справжнісінький ажіотаж у світі кінематографу. Про нього говорили режисери та актори, представники шоу-бізнесу та політики, рядові глядачі та досвідчені кінокритики. І навіть сьогодні, майже через 4 роки після успішної презентації картини на великих екранах, розмови про неї все ще не вщухають. 
  2. 1563454123.jpg (7.23 Kb)
  3. «Цензор» – дебютний фільм молодого режисера Костянтина Шелепова, якому, як і Іллі Найшуллеру, вдалося викликати у громадськості неоднозначні почуття. Фільм розповідає про особливості існування суспільства споживання та вказує на невідворотні моральні наслідки панування індустрії розваг. Головні герої кінокартини «тонуть» у віртуальному світі та потерпають від справжніх проблем. Для зйомки «Цензора» використовувалися професійні фотоапарати та екшн-камери Go-Pro.
  4. 1563454166.jpg (44.83 Kb)
  5. «Марсіянин». Про «уроки виживання» на Червоній планеті від науковця Марка Уотні кілька років тому говорив весь світ. Звичайно, цей фільм створювався за допомогою професійного обладнання, але не обійшлося й без використання екшн-камер. Аби глядачі могли принаймні на хвилину відчути себе на місці головного героя, було використано 28 портативних цифрових камер, призначених для зйомки від першої особи. 

Екшн-камери також досить часто використовуються для зйомки відеокліпів та короткометражних документальних міні-фільмів про діяльність музикантів, акторів та інших творчих особистостей. Так, наприклад, учасники гурту The Mattson 2 в режимі реального часу працюють над створенням фільму про власне життя, а дует Matt And Kim у 2016 році встиг презентувати відеороботу на сингл «Let's Run Away».

 

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожа інформація
День Державного Прапора України та День Незалежності України у Львові. Програма заходів
У День Державного Прапора України та в День Незалежності України у Львові відкр...
Міжнародний фестиваль фольклору у Львові "Етновир". Повна програма
З 22 до 25 серпня відбудеться міжнародний фестиваль фольклору «Етновир». Щорічн...
Види жіночого одягу: від А до Я
Жіночий гардероб – це величезний клондайк речей на будь-який випадок. Він повине...
---
День Державного Прапора України та День Незалежності України у Львові. Програма заходів
У День Державного Прапора України та в День Незалежності України у Львові відкр...
Міжнародний фестиваль фольклору у Львові "Етновир". Повна програма
З 22 до 25 серпня відбудеться міжнародний фестиваль фольклору «Етновир». Щорічн...
Вихідні у Львові 10 та 11 серпня
Вихідні є у майже всіх. Крім - музики. Музика ніколи не відпочиває. Тому цих в...
Топ новин