Купівля будинку або земельної ділянки — вибираємо кращий варіант

//

fersht

Якщо є бажання переїхати з квартири в приватний будинок, часто виникає дилема: купити готовий будинок або земельну ділянку, на якій можна вести будівництво. Кожен з варіантів має свої переваги та недоліки. Щоб не помилитися з вибором, варто врахувати всі нюанси, визначивши для себе єдино вірний шлях.

zemla

Переваги купівлі ділянки землі

Якщо ви розмірковуєте над тим, щоб купити земельну ділянку Львів запропонує чимало варіантів для придбання наділу. Оцінити вибір можна на онлайн-сервісі OLX, де ви легко підберете підхожий варіант за площею та ціною. Що стосується переваг купівлі такої нерухомості, то вони полягають у наступному:

  • економія — останні звіти експертів з нерухомості говорять про те, що купити землю і побудувати на ній будинок вигідніше, ніж купувати готову будову;
  • свобода вибору — ви самі вибираєте планування ділянки.

Саме друга перевага є найбільш вагомою. Ви можете використовувати ділянку для отримання врожаю або побудувати на ній житловий будинок з іншими побутовими будівлями. При цьому ви розмістите всі об’єкти так, як вам зручно. У разі купівлі готового будинку ви будете позбавлені такої можливості. Не варто боятися складнощів будівництва. Сьогодні свої послуги пропонує безліч кваліфікованих компаній, які беруть на себе обов’язки не тільки зі зведення будівлі, але і по оформленню оригінального ландшафтного дизайну зі створенням декількох функціональних зон.

Чому варто купити будинок?

Купівля готового будинку має дві реальних переваги:

  • ви позбавляєте себе клопоту з будівництва;
  • ви можете в’їхати в житло відразу після покупки.

При цьому є й ряд мінусів. Наприклад, зношені комунікації та можлива застарілість самої будови. Також більшість будинків на вторинному ринку побудована за застарілими проєктами, і якщо ви побажаєте переробити його під себе, то фактично будете змушені починати будівництво з нуля.

Якщо у вас немає часу чекати, купити приватний будинок буде непоганим рішенням проблеми, але придбання ділянки — оптимальний вибір в більшості випадків.

Заходи за категоріями та локаціями

Контакти та правила сайту

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор