Куди піти у Львові на вихідних 29-31 жовтня

//

tanyadzyama

1280px-tumanols-2

У Львові та області – посилений карантин. Але вихідні десь провести треба. Тому ми вирішили запропонувати вам альтернативні варіанти. Адже якщо ви планували активний відпочинок, то не варто собі у цьому відмовляти. У Львові та поблизу міста точно знайдуться цікаві місця.

П’ятнниця, 29 жовтня

Традиції не зраджуємо, вихідні починаємо із вечора п’ятниці. Як вам варіант просто прогулятися містом? Як давно ви просто гуляли вечірнім Львовом. Та вам навіть не треба заходити у будь-які заклади чи показувати ваші вакцинальні сертифікати. Візьміть зі собою термос і щось смачне у ньому – гарний вечір забезпечений.

Прогуляйтеся вулицею Генерала Чупринки. У щоденній метушні, навіть якщо ви тут проходите кожного ранку, навряд чи звертаєте увагу на неперевершену архітектуру. Спробуйте іти дійсно не поспішаючи. Ви будете здивовані.

Або підіть на новозбудований Меморіал Небесної Сотні. Увечері там особлива краса. Він розташований на пагорбах вулиці Кривоноса. З Меморіалу дуже гарно роздивлятися Львів, а місця тут значно більше, ніж на вершині Високого Замку. Кажуть, тут дуже гарно думається, про щось велике і глибоке.

Субота, 30 жовтня

У суботу виберіться за Львів. День має бути ясним, а тому часу буде достатньо. Чудова ідея поїхати до ведмежого притулку “Домажир”, що у Жорниськах. Зі Львова – зовсім близько, а емоцій – на весь тиждень.

Час дуже вдалий. Ведмеді вже наче й готуються до сплячки, але ще не сплять. Відтак вони не сильно ховаються від людей, а гуляють у вольєрах доволі близько від захисної сітки. Це вам не спека, коли не вгадаєш – є ведмідь, чи заховався. Зараз вони – як на долоні.

Ну а побачити майже три десятки ведмедів – то дуже гарна пригода. Крім того – чудова прогулянка лісом.

А по дорозі можна заїхати у Страдч. Природа тут не просто гарна – а непристойно гарна. Особливо, у цю пору року.

Неділя, 31 жовтня

Неділя вже буде напів домашнім днем. Але на ці вихідні припадають поминальні дні. Християни збираються на кладовищах і провідують могили померлих рідних та близьких.

У Львові це дійство, як би це дивно не звучало, можна організувати дуже містично. Як вам така ідея: погуляти Личаківським цвинтарем. Адже це не типове кладовище, це цілий заповідник.

Оригінальні та ексклюзивні надгробки, цікаві підписи – тут цілі історії та епохи. Поряд – парк Погулянка. Він також особливй, адже є одним із багатьох, непізнаних туристами, місць.

А погуляти ним – це не пройтись бруківчастими стежечками Стрийського парку. Тут гори та пагорби, яри, долини…. Знову – ціла пригода.

Проведіть ці останні жовтневі вихідні з природою. Впевнені, це буде чудовий відпочинок від шумної щоденної рутини.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор