Найпопулярніші виробники планшетів

//

fersht

Перегляд відеоконтенту, спілкування в соцмережах, альтернатива паперовим книжкам, робота з графічними редакторами – і це ще далеко не повний спектр можливостей, які дає своєму власнику планшет. Цей порівняно недорогий, але функціональний девайс – надійний помічник і для школярів, і для малечі, яка за допомогою інтерактивних програм вивчає букви та кольори, і для бізнесменів. Залишилося лише визначитися, планшети яких брендів найбільш якісні та функціональні.

planshet_lviv

Де вигідно купити планшет для навчання, розваг чи роботи?

Якщо ви плануєте купити планшет Львів ідеально для цього підходить. Проте якщо в планах придбати хороший девайс по найвигіднішій ціні, варто звернути увагу на асортимент OLX, де є неймовірно широкий вибір нової та вживаної електроніки. Зокрема на сервісі представлено багато пропозицій від продавців зі Львова.

Скориставшись фільтрами пошуку, вдасться за декілька секунд знайти девайс за заданими параметрами. Крім того, сервіс дозволяє відшукати потрібний товар з врахуванням параметрів локації, наприклад, у продавця в вашому районі Львова, й таким чином зекономити на доставці товару.

Популярні бюджетні та преміальні планшети

При виборі планшета зазвичай основну увагу звертають на технічні параметри моделі та виробника. І якщо технічні характеристики визначають, наскільки зручним буде девайс для виконання тих чи інших завдань, то від бренда значною мірою залежить довговічність та надійність техніки.

Одними із найкращих бюджетних планшетів на сьогодні вважаються прилади таких брендів:

  • Lenovo;
  • Huawei;
  • Xiaomi.

Лідерами в преміумсегменті уже не перший рік залишаються такі виробники, як:

  • Apple;
  • Samsung;
  • Microsoft.

Техніка цих компаній традиційно має попит і неодноразово довела свою надійність, довговічність, бездоганну якість комплектуючих. До того ж якщо скористатися пропозиціями продавців на OLX, то можна недорого купити планшет таких популярних брендів, як Apple чи Samsung, і насолоджуватися роботою з технікою преміальної якості.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.