Перегляд та обговорення фільму “Межа” у Львові

Кіномани, не проґавте можливість побачити надзвичайно цікавий фільм українського режисера Івана Винарчука “Межа”. Про що цей фільм та чому ви маєте відвідати захід — читайте далі!

Коротко про фільм “Межа”

Ця кінокартина однозначно сподобається тим, хто цікавиться психологією та часто рефлексує. Чому так? Згідно з сюжетом, головна героїня — це молода жінка, яка переживає складну життєву кризу. Її переслідують тривожні спогади, які нагадують їй, що вона не повністю розібралася зі своїм минулим, яке частково виходить на поверхню, заповнюючи сьогодення. Після невдалої і відчайдушної спроби знайти легкий шлях вийти з глухого кута, вона вважає це знаком переосмислити і почати приймати себе. Вона починає нову подорож, намагаючись подивитися правді в очі, переживаючи черговий емоційний шок.

Напевно, чимало хто може спроектувати стан головної героїні на реалії свого життя, і знайти відповіді на запитання, які турбують.

Якщо ви і досі сумніваєтесь, чи вартує цей фільм вашої уваги, то кількість нагород “Межі” допоможе вам прийняти рішення:

  • Нагорода за кращий короткометражний міжнародний фільм на Make Art Not Fea, Португалія
  • Нагорода за кращий короткометражний фільм на BISCAYNE BLVD МАЯМІ, ФЛОРИДА 2023
  • Кращий міжнародний фільм на Міжнародному кінофестивалі Digital Gate, Алжир
  • Кращий фільм на Кінофестивалі Галерея мистецтв, Індія
  • Номінація на кращий короткометражний фільм на Міжнародному кінофестивалі в Екурхулені-EIFF 24
  • Півфіналіст на Фестивалі незалежного відеофільму Youtube Art Club Pavlos Paraschakis, Греція
  • Oreinis Taxiarheias, Cine Aleka
  • Номінант на FILMÓPTICO – МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ВИЗУАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА ТА КІНО.

І цей перелік можна продовжувати ще довго!

Що буде на заході?

Окрім перегляду “Межі”, ви також зможете поділитись емоціями та обговорити фільм з однодумцями. Після цього кожен охочий поласує смачною кавою від Кави Старого Львова.

Коли: 11 квітня 2024, 18:00

Де: Львівський палац мистецтв (вул. М. Коперника, 17)

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор