Сьогодні, мабуть, не існує сфери, на яку не вплинув би коронавірус і карантинні обмеження. Так чи інакше пристосуватися довелось усім: як бізнесу, так і його споживачам. І тут цілком байдуже, на чиїй ви стороні: тих, хто боїться хвороби, чи тих, хто схиляється до теорії змови. Жити за новими правилами в один момент довелось усім. Доставка їжі додому – один із тих інструментів, які ідеально влились у пандемічні реалії.
Чому доставка їжі така популярна
Будь-який бізнес будується на основах попиту-пропозиції. Доставка їжі – той приклад, коли співпало і те, й інше. Коли в країні почали вводити перші обмеження, люди не дуже розуміли, чи можна буде вийти в магазин чи будь-який заклад, чи не закриють усіх під домашній арешт на довгий період.
У бізнесу постало інше питання: що робити, якщо заклад не може приймати відвідувачів довгий час. Для закладів громадського харчування це автоматично означає крах. Навіщо потрібен ресторан без гостей?
Організувати автоматизацію доставки їжі можна за допомогою сервісу компанії Poster, з яким можна познайомитись за посиланням.
Кому потрібна доставка їжі
Доставка їжі закрила больові точки обох категорій:
- підприємці продовжували працювати, хоч і в набагато менших масштабах;
- люди мали можливість отримати те, за чим не могли фізично прийти до закладу.
До речі, є і третя категорія – хворі, які лікувались вдома або ті, хто перебували на самоізоляції. Для них доставка їжі стала справжньою паличкою-виручалочкою.
За різними підрахунками у час карантину кількість замовлень готової їжі в Україні зросла щонайменше удвічі.
Що замовляють у кур’єрів
Замовити онлайн сьогодні можна практично усе. Вже створені цілі платформи, які допомагають замовникам і компаніям, стають наче посередниками. Таким, наприклад є Poster. Від цього виграють усі, адже сервіс доставки їжі значно покращується, коли його формують професіонали.
Звичайно, у людей виникають найрізноманітнішні потреби, проте найчастіше, як показує практика, замовляють:
- 1. бургери
- 2. піцу
- 3. салати
- 4. суші
- 5. азійські страви.
Які вимоги у клієнта щодо доставки їжі
І хоча доставка їжі – послуга взаємовигідна, звісно ж, музику замовляє той, хто її оплачує. Оскільки попит на ранку зріс, така бізнес-ідея швидко стала вигідною. Нішу не проти зайняти як і ті, хто у подібній сфері давно, так і зовсім новачки.
Однак замовнику, як правило, не дуже принципово, хто привезе піцу чи суші. Куди важливіше: як це буде зроблено.
Опитування свідчать, що людям важливо отримувати їжу вчасно. Затори, погана погода чи землетрус у Південній Америці – будь-які причини спізнення мало цікавлять голодну людину. І навіть дві піци за ціною однієї мало врятують ситуації. Тому пунктуальність – перш за все.
Цінова політика теж відіграє важливу роль. Слід пам’ятати, що йдеться про час карантину, коли багато людей не мають 100% впевненості у завтрашньому дні. Тому ціни послуг мають бути адекватними. Хоча надто низькі також давно не викликають довіри.
Усмішка. У такі складні часи люди постійно чимось роздратовані. Вчасно, недорого та гарно подана (читай – доставлена) їжа гарантує гарний настрій у замовника.