У Львові влаштовують аукціон картин, щоб купити реанімобіль

//

tanyadzyama

271696455_3081143808867833_896298339023111971_n

У Львівському перинатальному центрі відбудеться аукціон творів мистецтва. Під час заходу збиратимуть кошти на реанімобіль, що дозволить транспортування немовлят з віддалених районів.

Організатором аукціону є Опікунська рада Львівського перинатального центру.

“Поява нового життя – найбільше диво у світі. Комусь це диво дається легко. Але частині новонароджених випадає зі старту долати перешкоди на життєвому шляху. Біля них завжди помічники-медики. Для доставки немовлят з далеких важкодоступних куточків існують спеціальні реанімобілі”, – зазначила директорка Львівського обласного клінічного перинатального центру Марія Малачинська.

Кожен зможе обрати картину, а оплата стане частинкою 5 мільйонів гривень, які потрібні на реанімаційний автомобіль. Аукціон відбудеться 28 січня. А реєстрацію на аукціон відкриють за кілька днів.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор