Вибір дизайну квартири для майбутнього ремонту

//

fersht

dizain_u_lvovi

Шпаклювання стін та підведення електрики — то складні завдання. Тому ніхто не піддає сумніву той факт, що їх варто довіряти професійним майстрам. Проте ще складніше розробити дизайн інтер’єру. Бо хто з простих смертних здатен відрізнити відтінок синього пилу від північно-синього та зберегти здоровий глузд, намагаючись підібрати оправу дзеркала під візерунок тканини, якою обшита канапа?!

Проте деякі поради тим, хто планує ремонт, ми все ж таки надати готові.

Знайдіть варіанти, які вам подобаються

Можливо, уява вже намалювала вам привабливий інтер’єр вашої майбутньої квартири. Проте, з великою ймовірністю, коли ви спробуєте замалювати його на папері, він виявиться не достатньо детальним, або ж зовсім невдалим.

Аби максимально деталізувати план, перегляньте якомога більше готових варіантів. Найпростіше це зробити на сайтах компаній, що розробляють дизайн квартир у Львові. Побачені фото дадуть вам змогу:

 • зрозуміти, що подобається, а що ні;
 • вибрати той стиль, який збігається з вашими уявленнями про ідеальну оселю;
 • деталізувати ваш варіант дизайну — починаючи від кольору шпалер і закінчуючи розмірами поличок у шафі.

Придивляючись до різних варіантів, не намагайтесь повністю скопіювати побачене — це вам навряд чи вдасться. Обов’язково адаптуйте побачене до особливостей конкретно вашого житла, його розмірів, висоти стелі, а також до ваших потреб. Можливо, вам потрібен більший холодильник, аніж на картинці, або ж ви не бажаєте купувати мікрохвильовку, яка є на референсі.

Вивчіть найпопулярніші стилі

Одне з найчастіших питань у дизайн-студіях — а чи потрібно взагалі дотримуватись одного стилю в дизайні? Ми вважаємо, що варто обрати стиль та розробляти дизайн вже на його основі. Це дасть вам кілька переваг:

 • єдина концепція — це завжди гармонія, без якої дім ніколи не стане затишним;
 • стиль — це не лише поєднання кольорів та відтінків, а й спосіб зонування простору, розміщення меблів;
 • відштовхуючись від одного стилю набагато легше підібрати деталі — меблі, колір кухні, кашпо для квітів.

Звичайно, ви не зобов’язані дотримуватись єдиного стилю на всі 100 %. Проте наявність загальної концепції все ж таки з більшою ймовірністю дозволить вам створити затишний простір.

Визначте бюджет

Треба відразу визначитись, яку суму ви готові витратити на ремонт — чорнові роботи, дизайн, придбання меблів. А потім постійно звіряти свої бажання з реальними можливостями.

Як зрозуміти, що відкладених грошей вистачить? Зверніться до дизайнера. Спеціаліст допоможе порахувати приблизну вартість всіх робіт, а також вартість підібраних вами меблів, шпалер, стільців та навіть дверних ручок. Ба більше: дизайнер порадить, де ту чи іншу деталь інтер’єру можна замовити дешевше, або замовить її для вас за власною знижкою.

Чи потрібен вам дизайнер інтер’єру

  Навіть якщо ви вважаєте, що впораєтеся з завданням самостійно, все ж радимо звернутися до дизайнера. Ось чому:

 • спеціаліст може звернути увагу на речі, які ваше непрофесійне око пропустило — наприклад, правильне розміщення кондиціонера чи освітлення;
 • окрім вибору дизайну, він зорієнтує, де краще купувати ті чи інші речі;
 • дизайнер допоможе перенести обговорені ідеї в цифровий формат, який потім можна буде роздрукувати чи переслати будівельній компанії.

Зрештою, дизайнера не обов’язково наймати — можна замовити лише консультацію. Зауважте, що в багатьох ремонтно-будівельних компаніях є штатний дизайнер, послуги якого входять в пакет ремонту «під ключ». Це зручно та вигідно!

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.