18 жовтня у Львові виступить письменник Юрій Іздрик

Дата: 18 жовтня
Час: 18:00
Локація: Театр Лесі Українки
Адреса: Городоцька, 36

У вівторок, 18 жовтня на головній сцені Театру Лесі Українки відбудеться літературний вечір відомого українського письменника Юрія Іздрика. Модеруватиме письменник, музикант, культурний діяч Григорій Семенчук. Вхід вільний.

Юрій Іздрик читатиме улюблені вірші тисяч читачів, зокрема і з одного з найновіших видань – поетичної збірки-фотоальбому «Naked one», що вийшла у видавництві Meridian Czernowitz 2020 року. Книжка вміщує вірші поета та ню-фотопортрети Іздрика авторства київської фотографки Насті Тєлікової.

«Ця книжка – своєрідний coming out зрілого чоловіка, зневіреного як у силі поетичного слова, так і в силі воскресаючого духу, – розповідає Іздрик. – Залишається тільки тіло. Смертне тіло. Оголене тіло. Naked one».

За словами письменника, він не часто вилазить зі своєї мушлі – калуської квартири й уже давно провадить усамітнене життя. Тому і не любить подорожувати. Тур, навіть у три міста (Тернопіль–Луцьк–Львів) – непересічна подія для поціновувачів літератури загалом та творчості Юрія Іздрика зокрема.

Онлайн-трансляція читань відбуватиметься на facebook-сторінках фестивалю "Місяць авторських читань", ЛМГО "Мистецька рада "Діалог", Lviv City of Literature.

Організатори вечора – ЛМГО "Мистецька рада "Діалог". Подія відбувається у межах роботи Літературної мережі проєкту «Підтримка внутрішнього культурного діалогу в Україні», за ініціативи Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz. Проведення цього проєкту можливе за підтримки американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Розклад виступів письменника у інших містах - за посиланням.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Схожа інформація
XXII Фестиваль Jazz Bez
Міжнародний фестиваль сучасної імпровізаційної музики Jazz Bez, що одночасно про...
4 грудня – Введення Пресвятої Богородиці, або третя Пречиста
Введення в храм Пресвятої Богородиці Діви Марії належить до 12 найважливіших це...
21 листопада - День гідності та свободи
У листопаді 2014 року в Україні з'явилось нове свято. З цього часу 21 листопада ...
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Де шукати Миколая у Львові
Миколай прийде до Львова, попри війну
Куди поїхати зі Львова у вихідні: дендропарки «В'язівський» і «Під Гараєм»
Дендрологічні парки «В'язівський» і «Під Гараєм» створили зовсім нещодавно – н...
Де у Львові поїсти смачну піцу: найкращі піцерії в центрі Львова
Заклади, куди можна піти з дітьми, та де можна поїсти смачну італійську піцу в ...
Топ новин