6 жовтня у Львові стартує одразу два фестивалі

//

Nelegal

Першим є театральний фестиваль “Золотий лев”. Міжнародний фест у львів’ян асоціюється з безкоштовними виставами та дійствами просто неба на площі перед Оперним театром. Цього року фестиваль змінює формат і назву, буде днями “Золотого лева”, що триватимуть з 6 по 11 жовтня. У різних театрах міста покажуть вистави актуальні в сьогоденні. 6 жовтня відбудуться 4 події у трьох театрах міста. Дві з них почнуться о 17:00, а саме вистава «Кольори» у Першому театрі (вул.Гнатюка,11) і презентація аудіозбірки “Пісня Пісень” за участі авторки, письменниці Богдани Матіяш під музику композитора Артема Бемби (театр “Воскресіння”, пл. ген.Григоренка, 5)

Усі кошти з квитків перерахують на підтримку ЗСУ (для 68 окремої Єгерської бригади ім. Олекси Довбуша, якій куплять трьохфазний бензиновий генератор і термобілизну для воїнів, що необхідна у холодну пору року). Квитки на всі вистави можна буде придбати на www.ticketclub.com.ua, програма – на сайті фесту: www.golden-lion.com.ua/programa-festivalyu-zolotiy-lev/

Тут можна переглянути повний перелік фестивалів осені у Львові.

A о 18:30 відбудеться офіційне відкриття BookForum (більше відомий як Форум видавців). Традиційно відбувався у вересні, та через війну змінив дату і формат проведення та відмовився від книжкового ярмарку. 29-й міжнародний BookForum організовує онлайн-дискусії з відомими інтелектуалами з усього світу. Завдяки підтримці одного з найбільших світових літературних фестивалів Hay Festival (Велика Британія), онлайн-трансляцію події побачить чимала аудиторія. На двох подіях одним з гостів заявлений Нобелівський лауреат з літератури. Серед ключових тем фестивалю: жінки та війна, гроші та культура, пропаганда, воєнні злочини і пам’ять. Триватиме форум до 9 жовтня.

Для перегляду трансляцій слід зареєструватись на сайті британського фестивалю-партнера. Дискусії вживу зможуть відвідати лише сто спеціальних гостей за особистими запрошеннями.

Додамо, що з 1 жовтня триває міжнародний музичний фестиваль. “Контрасти” проводять щорічно з 1995 року. Цього року вживу і онлайн. Ним популяризують українську сучасну музику різних жанрів, та у пріоритеті – класична. Зазвичай проводять у вересні-жовтні. 28-ий за ліком фестиваль відбувається під егідою Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика і триває до 10 жовтня. Коштами з квитків “Контрастів” підтримують українських музикантів та їхню концертну діяльності у нових умовах.

Програма фесту – на сайті філармонії. Kонцерти транслюватимуть на офіційному ютуб-каналі філармонії. Кошти з продажу квитків та пожертви спрямують на підтримку музикантів, які залишаються в Україні та продовжують концертну діяльність.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор