23 липня Оксана Муха дасть у Львові свій перший автомобільний концерт

//

sashko

muha

У четвер, 23 липня, співачка Оксана Муха виступить у рідному Львові. При цьому концерт буде не звичайний, а автомобільний – перший у такому форматі для виконавиці. Поспівати «Найгарніші пісні України» разом із володаркою титулу «Голос країни» можна буде просто неба в «Автокінотеатрі на даху», який діє на третьому рівні парковки ТВК «Південний». Початок концерту – о 20:00.

Автомобільні концерти в нових, карантинних, реаліях – чи не єдина «жива» музична розвага львів’ян. За останній місяць в «Автокінотеатрі на даху» з успіхом, при аншлагах, уже виступили вокальна формація «Піккардійська Терція», співак Ivan NAVI, гурт «МЕРІ». Тепер на черзі – Оксана Муха.

– Для мене і моєї групи співати для слухачів в автомобілях буде найоригінальнішим експериментом за весь час перебування на професійній сцені, – каже Оксана Муха. – Живемо в такий час, коли доводиться шукати нові точки зустрічі, нові формати для того, щоб українська пісня звучала і була почутою. Для мене пам’ятний і дуже дорогий кожен концерт. Тому я впевнена, що і автоконцерт закарбується у пам’яті як чудовий, теплий, душевний, літній вечір із «Найгарнішими піснями України».

Через карантин Оксана Муха змушена була пренести на осінь цілий концертний тур, запланований на березень-квітень цього року. А доки всі – і артисти, і слухачі – в очікуванні завершення пандемії та карантину, пісні «Гуцулка Ксеня», «Я піду в далекі роки», «Ворожка», «Де ти тепер», «Шуміша ліщина» та багато інших прозвучать наживо в «Автокінотеатрі на даху» у Львові.

Квитки на перший автомобільний концерт Оксани Мухи можна придбати за цим посиланням:

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор