«Піккардійська Терція» виступить на даху: перший автоконцерт у Львові

//

sashko

ii_i

В умовах карантину й повного колапсу у сфері культури та розважальних подій першою на такий виступ наважилася вокальна формація «Піккардійська Терція». Тож у четвер, 18 червня, у Львові відбудеться перший у місті Лева автомобільний концерт. Місце проведення унікального концерту – дах, а точніше – третій поверх парковки на ТВК «Південний». Початок – о 20:00.

Від 13 травня на цій львівській локації успішно діє перший в Україні автокінотеатр на даху. Десятки кіносеансів, сотні автомобілів і тисячі задоволених глядачів – це вже успішний кейс для креативних індустрій у межах всієї України. Відтак організатори автомобільного кінотеатру просто неба почали розвивати свою ідею – і ось, використовуючи концепцію проведення заходів гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, анонсують перший у Львові автоконцерт: 18 червня, 20:00 – «Піккардійська Терція».

ii_i_-__2

Для «Терції», яка вже майже три десятиліття є музичною візитною карткою Львова, такий концерт буде не просто експериментом, а справжнім викликом, чи, як модно зараз казати, челенджем.

Здоров’я, безпека і комфорт слухача для нас на першому місці, – розповів менеджер «Піккардійської Терції» Роман Климовський. – Тому, організовуючи цей незвичний для нас і для людей концерт, дотримуватимемося усіх протокольних норм, які діють у часі карантину: квитки продаватимуть безконтактно, виключно онлайн, усі працівники майданчика будуть у масках і в день концерту проходитимуть температурний скринінг, глядачі перебуватимуть у власних машинах, а отже, на безпечній соціальній дистанції від незнайомців.

«Піккардійці» вже розпочали репетиції і підбирають репертуар, враховуючи специфіку майданчика й те, що публіка слухатиме пісні, перебуваючи в салонах власних автомобілів. Утім, як і жоден концерт акапельної формації, виступ просто неба на даху не обійдеться без найвідоміших пісень із репертуару колективу: «Старенький трамвай», «Берег ріки», «Шізгара»…

На час карантину, який триває уже майже три місяці, «Піккардійській Терції», як і багатьом іншим українським артистам, довелося скасувати заплановані на квітень-травень концерти. Ця вимушена творча перерва ще більше спонукала співаків погодитися на унікальний автоконцерт і нарешті таки зустрітися зі своїм слухачем.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор