Де провести вихідні з дітьми у Львові? Афіша подій на 24 та 25 лютого

//

Анна

kydu_pituzditmu

24 січня, субота, 2018 року

1. Китайський вікенд

Що ми знаємо про Китай? Східна країна з багатовіковою історією та смачним чаєм, асоціюється з рисом, «Пандою Кунг-Фу» та ієрогліфами. На вас чекає привітальна чайна церемонія, майстер-клас із написання ієрогліфів, змагання з поїдання лапші дерев’яними паличками. Також було встановлено рекорд «Дитячої Планети» із виготовлення найдовшої лапші. Цзай цзень (китайською «до зустрічі») в суботу!

Локація: Дитяча Планета

Час: з 15:00-18:00

2. Малювання для підлітків від 8-ми років

На заняттях діти від 8-ми років не лише зможуть спробувати себе у якості художників, а й навчитися розуміти сам процес малювання та створення власного витвору. Кожне заняття – нова картина. Заняття відбуваються по суботах.

Локація: Навчальний центр Зебра.

Час: з 16:00-18:00.

Вартість: одне заняття 170 грн., абонемент на 4 заняття (місяць) – 600 грн.

3. Читання книжки “Тато на зв’язку” з “Невгамовними читайликами”

Книгарня «Є» і клуб «Невгамовні читайлики» у рамках всеукраїнської акції «Почитай мені, татку» запрошують дітей віком 4-9 років та їхніх батьків на читання книжки Філіпа де Кемметера «Тато на зв’язку».

Локація: Книгарня «Є» (просп. Свободи, 7).

Час: з 11:00 до 12:00.

Попередня реєстрація! Вхід безкоштовний.

4. “Notre Dame de Paris”

Сім дивовижних голосів під надриви скрипок і плач віолончелей, змусять заново пережити, знову повірити і вкотре закохатися у красу. Заплутавшись у чарах прекрасного, глядач отримає унікальну можливість емоційно очиститися, забути про тривоги, відчути неповторний смак легенди. Образи героїв запозичені з роману Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері». У проекті задіяно 100 артистів і тони світлового і звукового обладнання.

Локація: Львівська Опера.

Час: 16:00, 19:00.

Вартість: 50-500 грн.

5. Квест маршрути по центру Львова

Відвідайте класні місця, виконуючи завдання. Розгадайте цікаві загадки , зробіть смішні фото. Дізнайтеся масу цікавих фактів і легенд про місто!

Локація: Інтерактивні квести по Львову. Для дорослих та дітей. (вул. Григоровича, 9).

Час: 9:00.

Вартість: 179 грн.

25 лютого, неділя, 2018 року

1. Малювання в темряві

Малювання фарбами, що світяться у темряві для дітей від 2 до 99 років! Тут буде надзвичайно та цікаво. Попередній запис обов’язковий!

Локація: Студія Дитячої Творчості КОКО (Підвальна вулиця, 4).

Час: 18:00.

Вартість: 200 грн.

2. МК Миловаріння ” Любине мило”

Миловаріння зараз набуває все більшої популярності. Готувати мило своїми руками це не тільки вигідно, але і дуже захоплююче. Домашнє мило завжди буде відповідати вашим потребам і особливостям вашої шкіри. Зволоження, очищення або ж оригінальний вигляд – все це ви можете створювати самі.

Локація: Майстерня “Цьоці Маґди”.

Час: 11:00.

Вартість: 200 грн.

3. Інтерактивні читання з дитячим клубом “Невгамовні Читайлики”

До дня народження відомої української письменниці та поетеси Лесі Українки зустрічаємось у НМЛ ім. А. Шептицького, на Драгоманова, 42. Будемо слухати повчальну казку “Біда навчить”, спробуємо знайти портрет Лесі в експозиціїї, поговоримо про пташок та виконаємо Майстер-клас за мотивами казки у техніці декупаж.

Локація: Українське мистецтво ХХ ст. НМЛ ім. Андрея Шептицького.

Час: з 12:00 по 14:00.

Вартість: 100 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор