Де відсвяткувати та провести Міжнародний день жінки? Афіша подій Львова на 8 березня

8_bereznya.jpg (.15 Kb)

Рецепти кави від пана Дзюня

Гумористичний майстер-клас, концерт

dzjun.jpg (.2 Kb)

Романтична атмосфера сучасного Львова приваблює своїм особливим мистецьким шармом. Ось тут і народився образ львів’янина-філософа з витонченим почуттям гумору, який знає безліч цікавих історій, і не тільки…

Сьогодні пан Дзюньо на нашім «майстер-клясі» подасть смачні рецепти кави зі смаком галицьких жартів, ароматом веселих пісень та з вершками запальних танців.

Вишукане товариство підтримає колоритна коліжанка пані Мірця, солісти – Ліля Коструба, Ірина Жовтолист, Оксана Савіцька, знані львовознавці-батяри Петро Радковець та Іван Радковець, улюбленці львівської публіки академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок» та Танцтеатр «Життя».

Локація: Львівська національна філармонія, концертний зал Людкевича

Час і ціна: 8 березня о 16:45, 150-450 грн.

Король танго – Астор П’яццолла. Forever

Музика відомого аргентинського композитора

astor_piacolla.jpg (50.54 Kb)

Немає напевно людини, яка б хоч раз не чула його танго і яка б залишилася байдужою до цієї музики. Адже у ній – експресія великого міста, захоплюючі історії кохання та щемливі історії розлук…

Астор П’яццолла — один із небагатьох композиторів, що зміг записати й виконати на концертах майже всі свої твори. Астор П’яццолла – неперевершений аргентинський музикант і композитор другої половини XX сторіччя, твори якого докорінно змінили уявлення про традиційне танго, надали йому сучасного звучання завдяки елементам джазу і класичної музики. Саме він є засновником стилю, що отримав назву "nuevo tango".

Танго П’яццолли звучатимуть у виконанні відомих солістів, Заслужених артистів України – Марка Комонька (скрипка), Ігоря Саєнка (бандонеон), та Академічного симфонічного оркестру філармонії. Диригент – Народний артист України, директор філармонії Володимир Сивохіп.

Локація: Львівська національна філармонія, концертний зал Людкевича

Час і ціна:8 березня о 19:00, 190-600 грн.

Концерт гурту "Цвіт кульбаби"

cvit_kulbaby.jpg (84.78 Kb)

Музиканти обіцяють потішити, як новими композиціями, так і добре знаними хітами! Стиль їхньої музики - український етно-фолк-рок, де відчувається шалена енергія, що наповнює і надихає усіх.

Локація: Центр Довженка

Час і ціна:8 березня о 19:00, 300 грн.

Вистава "Ніч для жінок"

Інтегральний стриптиз

nich_dlya_women.jpg (54.03 Kb)

Легкий гумор і драйв у виставі "Ніч для жінок". Ця п’єса відома світовому глядачеві завдяки неодноразовим постановкам, які незмінно б’ють усі рекорди щодо популярності. Львівський театр "Воскресіння" вже чимало років має її у своєму репертуарі.

Шестеро безробітних друзів зневірилися в тому, що можуть знайти роботу,- закрився єдиний роботодавець міста – металургійний комбінат. Оголошення у газеті інформує про те, що за вхід в бар, де показують чоловічий стриптиз, кожна дама має викласти 200 доларів. Шалена ідея приходить миттєво… На очах здивованої публіки «робітники від верстату» перетворюються на «аполлонів від стриптизу».

Локація: Театр "Воскресіння"

Час і ціна: 7 і 8 березня о 18:00, 200 грн.

Святковий концерт Віктора Павліка

victor_pavlik.jpg (85.44 Kb)

Традиційний та вже улюблений концерт Віктора Павліка 8 березня. Час обіцянок і пробачень! Це ваше запрошення на особливу та найромантичнішу подію весни. Талановитий, пристрасний і галантний Віктор Павлік не втрачає титул головного романтика країни вже більше 20 років! Вас чекає виконання легендарних пісень «Ой, мамо, Шикидим», «Ні обіцянок, ні пробачень», «Ти подобаєшся мені». Колись їх наспівувала твоя мама, а тепер твоя черга заспівати в унісон з тисячним залом, адже класика - вічна. Для найвідданіших слухачів перші 30 квитків за особливою ціною.

Локація: концертний зал !FESTrepublic

Час і ціна: 8 березня о 20:00, 250-600 грн.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!


Схожа інформація
Куди піти у Львові на вихідні 9-10 грудня?
У вихідні, що настануть між Миколаєм і Різдвом 2023 року львів'ян запрошують на...
Куди піти у Львові на вихідні 2-3 грудня?
Перший вікенд зими 2023 poky у Львові традиційно з джазом. А цьогоріч ще й з Ми...
XXIII Фестиваль Jazz Bez
Міжнародний фестиваль сучасної імпровізаційної музики Jazz Bez, що одночасно про...
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Куди піти у Львові на вихідні 9-10 грудня?
У вихідні, що настануть між Миколаєм і Різдвом 2023 року львів'ян запрошують на...
Куди піти у Львові на вихідні 2-3 грудня?
Перший вікенд зими 2023 poky у Львові традиційно з джазом. А цьогоріч ще й з Ми...
Куди піти з дітьми у Львові та поблизу взимку
Чому діти тішаться взимку? Бо канікули? Веселі свята? Ковзанка і санки? Однак с...