У Львові відбудеться симфонічний концерт “Музика світів Хаяо Міадзакі”

“Віднесені привидами”, “Мій сусід Тоторо” та “Принцеса Мононоке” вам говорить про щось? Чуємо, що десь на іншому кінці світу фанат цих фільмів нещадно закричав від захвату. І не дарма! Готуйте гроші, адже у Львові відбудеться симфонічний концерт “Музика світів Хаяо Міадзакі”.

Коротко про концерт “Музика світів Хаяо Міадзакі”

Як можна зрозуміти з назви концерту, він присвячений творінням японського режисера анімаційних фільмів Хаяо Міадзакі. Симфонічний оркестр LUMOS Orchestra виконає на сцені мелодії з доробків Міадзакі.

Перейдімо до запитання, відповідь на яке ви чекаєте найбільше: які саме композиції лунатимуть на заході? Що тут сказати, список чималий: “Віднесені привидами”, “Мандрівний замок Хаула”, “Принцеса Мононоке”, “Навсікая з Долини Вітрів”, “Мій сусід Тоторо”, “Небесний замок Лапута”, “Порко Россо”, “Рибка Поньо на кручі”, “Вітер дужчає”, “Відьмина служба доставки”, “Хлопчик і чапля”, “Позичайка Аріетті” та “Шепіт серця”.

І тут потрібно віддати належне LUMOS Orchestra, оскільки вони не лише професійні музиканти, але й справжні фанати мульти — та кіновсесвітів. Саме тому, вони, як ніхто інший, знають, як зіграти мелодію так, щоб серце завмерло.

Оркестр має солідний послужний список: “Гаррі Поттер”, “Гра престолів”, “Володар перснів”, а також шоу за саундтреками з відеоігор, серіалів і мультфільмів, співпраця з визнаними акторами та композиторами, створення креативних відеокліпів та наявність понад 800 композицій у репертуарі. Вражає, чи не так?

Хто такий Хаяо Міадзакі?

Не можна говорити про анімаційні фільми, і не згадати про Хаяо Міадзакі. Саме йому варто завдячувати існуванню “Віднесених вітром” та інших кулбтових картин. Для того, щоб не завантажувати вас нудними біографічними даними, пропонуємо вашій увазі 5 життєвих мудростей Хаяо Міадзакі. Якщо ви ще не знайомі з цим режисером, то вони допоможуть зрозуміти його погляди та творчість.

  1. «Можливо, вам не подобається те, що відбувається, але просто прийміть це, і давайте спробуємо жити разом. Навіть якщо ти злишся, давай терпіти і терпіти, спробуймо жити разом. Я зрозумів, що це єдиний шлях вперед».
  2. «Якщо ви збираєтеся вийти на пенсію, виходьте на пенсію раніше».
  3. «Логіка використовує передню частину мозку, от і все. Але з логікою фільм не знімеш. Або якщо поглянути інакше, то кожен може зняти фільм з логікою. Але мій шлях — не використовувати логіку».
  4. «Майбутнє ясне. Воно розвалиться. Яка користь хвилюватися? Це неминуче».
  5. «Багато моїх кіно мають сильні жіночі головні ролі — сміливі, самодостатні дівчинки які не думають двічі про боротьбу за те, у що вірять усім серцем. Їм знадобиться друг або прибічник, але ніколи не рятівник. Будь-яка жінка так само здатна бути героєм, як і будь-який чоловік».

Коли: 22 квітня 2024, 19:00

Де: Львівська обласна філармонія

Квитки: придбати можна за цим посиланням 🙂

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.