![dni_skandunaviii](https://afishalviv.net/wp-content/uploads/2024/01/dni_skandunaviii.jpg)
Як вам ідея тижневої мандрівки Скандинавією та Фінляндією, не виїжджаючи зі Львова?
Дні Скандинавії – це неймовірно цікавий та насичений тиждень, завдяки якому ви спробуєте себе у вивченні норвезької, данської, шведської та фінської мови, познайомитесь із скандинавським кіно та музикою, мистецтвом та літературою, ставленням до природи та освіти, особливостями перекладу та міфологією…
І все це буде відбуватись в справжній хюґе-книгарні Книжковий Лев!
Реєстрація з 14 січня.
![dni_skandunavii1](https://afishalviv.net/wp-content/uploads/2024/01/dni_skandunavii1.png)
![dni_skandunavii2](https://afishalviv.net/wp-content/uploads/2024/01/dni_skandunavii2.png)