До Дня медика у Львові зняли зворушливий кліп «Дякуємо лікарям» (відео)

//

sashko

333

«Ми дякуємо лікарям, що, ризикуючи життям, за тебе й за мене, в цей бій ідуть щодня!” – ці слова заспівали діти з Творчої школи Павла Табакова. Це ті слова, які всі ми маємо повторювати і не тільки напередодні або у День медика. Лікарям потрібна наша підтримка щодня.

111

На написання пісні «Дякуємо лікарям» надихнуло сусідство з лікарями швидкої допомоги, короткі зустрічі й такі ж короткі розмови про ситуацію з Covid-19 у лікарнях, про їхні переживання, страхи за свої родини.

444

Так народилася ідея не просто записати пісню, а й зняти кліп для медиків. Автор зворушливої пісні-подяки лікарям за їхній мовчазний щоденний подвиг – композитор, музикант, співак Павло Табаков.

222

Ніхто не очікував, що зустріч артистів Творчої школи Павла Табакова з лікарями буде такою емоційною. Дітей просто попросили заспівати в кадрі, подякувати медикам і подарувати квіти, але щирість почуттів проявилася через обійми і сльози. За кожною сльозою була своя історія. Найменша дівчинка Настя згадала про свою бабусю, яка два роки тому через інсульт не могла ані розмовляти, ані рухатися, і саме завдяки допомозі лікарів зараз має змогу говорити, сміятися і, нехай погано, але самостійно ходити та гратися з онукою. І таких вдячних батьків, дітей, онуків, бабусь та дідусів – мільйони!

«Ми дякуємо лікарям!». Приєднуйтеся до подяки і ви!

В організації зйомок допомогли відділ медицини катастроф міста Львова, клініка Симбіотика, ресторація «Бачевських».

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор