28 серпня Tabakov дасть автоконцерт у Львові

//

sashko

tabakov_2

28 серпня в Автокінотеатрі на даху у Львові (третій рівень паркінгу на ТВК «Південний») відбудеться автомобільний концерт Павла Табакова

Павло Табаков іще на початку пандемії, в березні, презентував свій новий сингл «Все для нас». Згодом представив кілька кліпів юних артистів Творчої школи Павла Табакова, яка вже понад два роки успішно працює у Львові. А справжньою «карантинною» родзинкою від Табакова стало популярне в мережі відео «Карантин у Львові», в якому знялися півтори десятка відомих львівських бізнесменів.

Як і іншим українським артистам, Павлові довелося скасувати концерти, заплановані на весну-2020. Концертне життя артиста перейшло в онлайн: сольні виступи в мережі, участь у солянках і благодійних проектах. Тепер Tabakov нарешті заспіває наживо у рідному Львові – і запрошує всіх на свій автоконцерт 28 серпня. Початок – о 20.00.

«Нові реалії – нові концертні формати, – каже Табаков. – Для мене автомобільні концерти – це насамперед драйв. Тому програму на цей вечір побудую так, щоб усі, хто приїде в «Автокінотеатр на даху», отримали максимум енергії та позитиву, щоб драйвонули на славу! Обов’язково прозвучать нові пісні «Ти танцюєш одна», «Моя на все життя», «Все для нас»… Але й без моїх музичних візиток, звісно, не обійдеться: самому цікаво, як слухачі в автівках сприймуть ліричні «Тільки ти моя» або «Любов жива».

Готує Tabakov на автоконцерт і кілька музичних сюрпризів, зокрема за участі юних артистів Творчої школи Павла Табакова. До речі, до Дня Незалежності України відбудеться прем’єра пісні та кліпу «Україно моя» на слова Василя Симоненка: днями Табаков і діти відзняли відео.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор