Куди піти на вихідних у Львові: події 24-26 вересня

//

tanyadzyama

architecture-3263316_960_720

Вихідні треба починати правильно. Тоді і тиждень робочий відповідний буде. Тому наполегливо вам рекомендуємо користуватися нашими підказками, де ми щоп’ятниці розповідаємо, куди піти на вихідних у Львові.

Куди піти на вихідних у Львові

П’ятниця, 24 вересня

У Львові сьогодні стартує Фестиваль кави – тринадцятий Lviv Coffee Festival. Це масшбатне свято відбувається від гаслом “На каву – до Львова” і захоплює, як містян, так і туристів.

“За три дні фестивалю, що цьогоріч відбудеться в новій локації – на подвір’ї Палацу Потоцьких, кожен зможе натхненно відпочити, спробувати чимало різної кави, дізнатися щось нове про улюблений напій і поспілкуватися з друзями, – наголошують організатори.

Тутможна дізнатися детальну програму заходу. Ми ж додамо, що цього року у Палаці Потоцьких працюватиме пункт вакцинації від коронавірусу.

У п’ятницю ввечері також є гарна нагода подивитися виставу “Генрі Перселл. Music for a while”. Її покажуть на локації Театральний центр “Слово і голос”. Виставу почнуть о 19:00. І обіцяють неповторні відчуття після її перегляду.

Субота, 25 вересня

У суботу знову чи вперше можна піти на фестиваль кави, бо кави забагато не буває. Крім того, за посиланням ви можете знайти цікаві ідеї, куди помандрувати у Львові чи поблизу разом з дітьми. Зрештою, ці мандрівки цікаві не лише дя дітей, але й для дорослих.

А ввечері у Львові покажуть цікаву виставу. Вона відбудеться у театральному центрі “Слово і голос”, що на вулиці Городоцькій. Подія називається “Стара пані висиджує” від “Театру у кошику”. Це моновистава за п’єсою Тадеуша Ружевича в перекладі Ярини Сенчишин.

“Хто вона , ця химерна Стара Пані, яка застрягла на роздоріжжях світу і перехрестях історії, яка зависла між небом і землею, божевіллям і притомністю, поезією і прозою? В часи Ружевича говорили про абсурдність світу, сьогодні говоримо про його гібридність… То може варто перестати “висиджувати” і нарешті “висісти” з цього світу, сказавши йому “фе” і “па-па”?”, – розповідають у театрі.

Неділя, 26 вересня

26 вересня, у неділю, у Львівському органному залі відбудеться перший концерт історико-музичного проєкту «Заборонена музика». Це частина міжнародного проєкту, який має на меті висвітлити роль митця у часи тоталітарних режимів нацистської Німеччини та Радянського Союзу.

Захід почнеться о 19:00. Вхід безкоштовний.

У неділю також стартує святкування дня туризму. Воно триватиме два дні – і понеділок також.

“До Всесвітнього дня туризму музеї влаштовують години вільного входу, також, буде можливість у певні години безкоштовно піднятися на вежу Ратуші, екскурсоводи, туристичні компанії і музеї безкоштовно або зі знижкою проведуть квести та екскурсії, а у Центрах туристичної інформації серед гостей міста шляхом вікторини будуть розіграні цікаві подарунки”, – розповідають організатори.

Усі заходи відбуватимуться з дотриманням карантинних вимог.

Заходи за категоріями та локаціями

Контакти та правила сайту

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор