Проект “Франко: наживо”

//

dim_franka

Франко наживо – це оновлена експозиція меморіального музею, що передбачає створення інтерактивного музейного простору, який залучатиме відвідувачів до участі в екскурсійних програмах, створюватиме ефект присутності «живого класика».

Створення інтерактивного музейного простору планується на основі чинної меморіальної експозиції, шляхом упровадження мультимедійних та інтерактивних інновацій: зокрема, ефекту «живий будинок», в якому за допомогою звукового доповнення створюватиметься ілюзія присутності його мешканців; інтеграція відвідувачів у тематичний контекст шляхом залучення в дитячу костюмовану екскурсію-гру («Казкосвіт Івана Франка»), театралізовані екскурсії «Візит до Франків» та «Франчата про тата»; вдосконалення інформаційного супроводу меморіальної експозиції (з використанням настінних тач-скринів).

Проект не лише сприятиме популяризації культурної спадщини, а й буде створювати умови для творчої самореалізації людей, формуватиме комунікативні навички у формі інтерактивних екскурсій.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.