Святкування Великодніх свят (Пасхи) у Львові. Афіша святкових подій на 8 та 9 квітня 2018 року

//

Анна

Пропонуємо ознайомитись з подіями, які проходитимуть під час святкування Великодніх свят 2018 у Львові. Ви дізнаєтесь, куди піти у Львові 8 та 9 квітня.

1. Фестиваль Писанок у Львові

pasha

“Фестиваль Писанок” – це подія, яка має на меті представити писанку не лише як традиційний Великодній символ, але й як Art-об’єкт.Писанка, як символ весняного відродження природи відома багатьом народам світу, однак, саме на Фестивалі, кожен з відвідувачів зможе по-новому відкрити для себе цей Великодній символ. Для відвідувачів підготовлена цікава програма, протягом якої будуть представлені особливі писанкові art-об’єкти.

Місце: Львівська свічкова мануфактура.

Час: з 10:00 до 20:00.

Дата: з 17.03.2018 по 15.04.2018.

Підходить для дітей.

2. Великдень в гаю

shevchenkivskuy_gay

З нагоди великого свята Воскресіння Христового Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай) запрошує львів’ян та гостей міста на традиційні фестини «Великдень у гаю». Програма свята наповнена духовним змістом, оповита красою українських традицій. Потрапивши на територію музею, відвідувачі одразу будуть долучені до давньої традиційної гаївки «Кривий танець», рухаючись якою, потраплять у вир дійства. На Фестинах будуть діяти ряд святкових галявин на яких водитимуть гаївки, веснянки, забави та розваги. Однією із головних подій свята – Великодній флешмоб у якому об’єднається понад 1000 осіб в «Алею благословення”.

Місце: Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Час: з 10:00 до 20:00.

Дата: з 8.04.2018 по 9.04.2018.

Підходить для дітей.

Читайте також: Пишемо писанки з дітьми

3. Обливаний понеділок у Львові

obluvanuy_ponedilok

Традиції обливання не покидають місто Лева. Вже Для “водних баталій” офіційно відвели місце на площі Ринок біля Ратуші. Для цього встановлені спеціальні системи, які подають воду, а також сушки для сушіння волосся.

Місце: Площа Ринок.

Дата: 9.03.2018.

Підходить для дітей.

4. Великодній ярмарок

svyatkuvannya-velikodnih-svyat-pashi-u-lvovi

Традиційно, на ярмарку постійно працюватиме торгова галерея із різноманітними подарунками та сувенірами, а також гастрономічний сектор із стравами галицької кухні у оновленому форматі.

Місце: Проспект Свободи.

Підходить для дітей.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор